آذری: مخالف بازی در 26 و 27 دی هستیم، سازمان لیگ به فکر استقلال هم باشد

به گزارش مجله تخصصی کامپیوتر، خبرنگاران/خوزستان مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان گفت: سرپرست سازمان لیگ فوتبال برای تعیین روز دیدار ما با استقلال تهران از بین تاریخ های 26 و 27 دی ماه، نامه ای به باشگاه فولاد ارسال کرد که ما هم امروز (یکشنبه) مخالفت خود را اعلام کردیم.

آذری: مخالف بازی در 26 و 27 دی هستیم، سازمان لیگ به فکر استقلال هم باشد

با وبسایت گردشگری سازمان میراث فرهنگی همراه باشید.

سعید آذری در گفت وگو با مجله تخصصی کامپیوتر، در خصوص این که سهیل مهدی، سرپرست سازمان لیگ فوتبال اعلام کرده است که باشگاه فولاد باید یکی از تاریخ های 26 یا 27 دی ماه را برای برگزاری بازی با استقلال تهران در اهواز تعیین کند، اظهار کرد: ما اصلا با برگزاری این دیدار در این دو روز مخالف هستیم و چرا نباید مثل بقیه تیم ها مسابقه بدهیم؟

وی بیان نمود: آقای سهیل مهدی باید به فکر استقلال تهران هم باشد که باید در پلی آف لیگ قهرمانان آسیا بازی کند. وقتی بحث منافع ملی در میان است، باید ملی فکر کنیم. استقلال تهران برای چه باید در اهواز مقابل فولاد بازی کند و سه روز بعد از آن نیز در پلی آف لیگ قهرمانان رقابت دهد. اگر با توجه به نزدیکی این دو دیدار، استقلال مقابل فولاد، دو سه مصدوم بدهد و خستگی حاصل از این رقابت باعث شود در پلی آف لیگ قهرمانان آسیا شکست بخورد و حذف شود، آیا آقای مهدی جواب مردم را می دهد؟

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان گفت: برگزاری بازی تیم های فولاد و استقلال تهران در این تاریخ غیرکارشناسی است و برای فوتبال باشگاهی ما در سطح آسیا خوب نیست.

وی اضافه کرد: آقای مهدی برای تعیین روز دیدار ما با استقلال تهران از بین تاریخ های 26 و 27 دی ماه، نامه ای به باشگاه فولاد ارسال کرد که ما هم امروز (یکشنبه) مخالفت خود را اعلام کردیم. چرا باید حق فولاد ضایع شود؟

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 30 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: majalepc.ir شناسه مطلب: 622

به "آذری: مخالف بازی در 26 و 27 دی هستیم، سازمان لیگ به فکر استقلال هم باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آذری: مخالف بازی در 26 و 27 دی هستیم، سازمان لیگ به فکر استقلال هم باشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید