ابتلای 50 نفر از کارکنان ناو هواپیمابر شارل دوگل فرانسه به کرونا

به گزارش مجله تخصصی کامپیوتر، وزارت دفاع فرانسه با اعلام ابتلای 50 نفر از کارکنان ناو هواپیمابر شارل دوگل به ویروس کرونا اظهار داشت ماموریت این ناو به همین دلیل متوقف شده و به فرانسه باز خواهد گشت.

ابتلای 50 نفر از کارکنان ناو هواپیمابر شارل دوگل فرانسه به کرونا

به گزارش به نقل رویترز، وزارت دفاع فرانسه طی بیانیه ای گفت که 50 نفر از پرسنل ناو هواپیمابر شارل دوگل به ویروس کرونا آلوده شده اند.

پیش از این و با مثبت شدن تست چند نفر از کارکنان این ناو هواپیمابر، وزارت دفاع فرانسه دستور داده بود تا ماموریت این واحد نظامی متوقف گردد و به فرانسه بازگردد.

قرار است این ناو هواپیمابر هر چه زودتر به کشور بازگردد تا از ابتلای هر چه بیشتر کارکنان این ناو به ویروس کرونا جلوگیری گردد. لازم به ذکر است، ناو شارل دوگل تنها ناو فرانسوی است که در آب های آزاد مشغول انجام ماموریت بود.

پیش از این و طی اتفاقی مشابه زمانی که خبر مثبت شدن تست کرونای چند نفر از کارکنان ناو هواپیمابر آمریکایی روزولت مخابره شده بود، فرمانده این ناو از عدم توقف ماموریت شدیدا انتقاد نموده بود.

همین امر باعث شد که وی از کار برکنار گردد، چندی بعد تست کرونای فرمانده برکنار شده ناو هواپیمابر روزولت نیز مثبت از آب درآمد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 13 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: majalepc.ir شناسه مطلب: 848

به "ابتلای 50 نفر از کارکنان ناو هواپیمابر شارل دوگل فرانسه به کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ابتلای 50 نفر از کارکنان ناو هواپیمابر شارل دوگل فرانسه به کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید