افزایش سقف تسهیلات ساخت و خرید مسکن از محل اوراق

به گزارش مجله تخصصی کامپیوتر، اقتصاد نیوز: افزایش سقف تسهیلات ساخت و خرید مسکن از محل اوراق گواهی حق تقدم استفاده از تسهیلات مسکن در شورای پول و اعتبار تصویب شد.

افزایش سقف تسهیلات ساخت و خرید مسکن از محل اوراق

جهت دریافت خدمات اجرای روف گاردن رستوران با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. روف گاردن و بام سبز با بهترین قیمت و بهترین کیفیت را از ما بخواهید.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از تسنیم، در یکهزار و دویست و هشتاد و پنجمین جلسه شورای پول و اعتبار، به ریاست عبدالناصر همتی، رئیس کل بانک مرکزی، افزایش سقف تسهیلات ساخت و خرید مسکن از محل اوراق گواهی حق تقدم استفاده از تسهیلات مسکن به توضیح ذیل مورد تصویب نهاده شد:

علاوه بر این، سقف تسهیلات جعاله از محل منابع داخلی بانکها توسط بانک مسکن و بانکهای تجاری (شامل تسهیلات از محل اوراق گواهی حق تقدم و بدون سپرده) تا مبلغ 400 میلیون ریال افزایش یافت.

همچنین شورای پول و اعتبار، با امکان تلفیق حساب صندوق پس انداز مسکن جوانان با اوراق گواهی حق تقدم استفاده از تسهیلات مسکن (تا سقف اوراق مزبور) موافقت کرد.

در این جلسه برنامه های وزارت صمت برای بهبود شرایط وافزایش بهره وری شرکتهای خودروسازی ایران خودرو وسایپا خصوصاً برنامه واگذاری اموال وشرکتهای وابسته آنها مطرح و در راستای حمایت از اشتغال و افزایش فراوری وحل مسائل قطعه سازان،مقرر شد درخصوص تأمین سرمایه درگردش خودروسازان مساعدت ممکن از سوی سیستم بانکی به عمل آید.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 17 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: majalepc.ir شناسه مطلب: 582

به "افزایش سقف تسهیلات ساخت و خرید مسکن از محل اوراق" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش سقف تسهیلات ساخت و خرید مسکن از محل اوراق"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید