باشگاه استقلال به سوال مهم پاسخ داد: آجرلو در انتخاب مدیرعامل پرسپولیس نقش دارد؟

به گزارش مجله تخصصی کامپیوتر، تهران (پانا) - باشگاه استقلال با انتشار بیانیه ای به اظهار نظر گزینه مدیرعاملی پرسپولیس درباره نقش مصطفی آجرلو در مدیر شدن او، توضیح داد.

باشگاه استقلال به سوال مهم پاسخ داد: آجرلو در انتخاب مدیرعامل پرسپولیس نقش دارد؟

در پی مصاحبه آقای باران چشمه که موجب سوء برداشت و انتساب یک موضوع نادرست به مدیرعامل باشگاه استقلال شده ارائه توضیحات زیر لازم است:

جناب آقای آجورلو نه مداخله ای درباره معرفی گزینه مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس داشته و نه پیشنهادی به آقای باران چشمه مبنی بر مدیریت این باشگاه مطرح کرده بلکه اساسا تمرکز خود را بر مسائل باشگاه استقلال قرار داده اند.

درباره آنچه از قول آقای باران چشمه گفته شده باید به چند نکته اشاره شود؛

آقای باران چشمه طی تماسی در روز دوشنبه خواستار ملاقات حضورى با مدیرعامل باشگاه استقلال شدند که منجر به برگزارى نشست مشترک شامگاه سه شنبه گذشته گشت.

ایشان در این جلسه بیان نمودند که پس از پیشنهاد مسئولین مربوطه به ایشان جهت پذیرش مسئولیت مدیر عاملی باشگاه پرسپولیس، کلیه مراحل و اقدامات لازم حتى دریافت موافقت مسئولین ذیربط جهت دریافت حکم مدیرعاملى را طی کردند و از آقای آجورلو خواستند تا پیرامون این موضوع مشورت بدهند به این جهت که گویا دوستانی به ایشان توصیه کردند که حتما به واسطه پیچیدگی ها و دشواری های مدیریت در استقلال و پرسپولیس با آقای آجورلو مشورت نمایید.

لذا انتساب این که آقای آجورلو، آقای باران چشمه را بعنوان مدیر عاملی پرسپولیس معرفی کرده نادرست و خلاف واقعیت است.

در این گفت وگو، مدیرعامل باشگاه استقلال بدون مداخله در امور غیرمرتبط از آنجا که کار مدیریت ایشان را بنا به گفته های خودشان (آقای باران چشمه) قطعی دانستند برای وی آرزوی موفقیت کردند و هیچ دخل و تصرفى در این موضوع و فرآیند آن نداشته اند.

بنابراین به نظر می رسد که از صحبت های آقای باران چشمه سوء برداشت شده و ذکر این نکته لازم است که تمرکز آقای آجورلو بر مسائل باشگاه استقلال است و طبیعتا ورودى به مسائل غیرمرتبط نداشته اند.

باشگاه استقلال بدون توجه به جوسازی رقبا با توکل به خداوند کریم و با حمایت هواداران عزیز و تلاش کادر فنی و بازیکنان با قدرت به مسیری که در پیش گرفته با آرامش و متانت ادامه خواهد داد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 6 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 6 اردیبهشت 1401 گردآورنده: majalepc.ir شناسه مطلب: 1917

به "باشگاه استقلال به سوال مهم پاسخ داد: آجرلو در انتخاب مدیرعامل پرسپولیس نقش دارد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باشگاه استقلال به سوال مهم پاسخ داد: آجرلو در انتخاب مدیرعامل پرسپولیس نقش دارد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید