باشگاه های بدهکار حق ثبت قرارداد ندارند

به گزارش مجله تخصصی کامپیوتر و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، جمشید نورشرق رئیس کمیته وضعیت این فدراسیون درباره بدهی باشگاه ها اظهارداشت: همانطور که پیش از این بارها اعلام شده و بر این موضوع تاکید داشتیم در راستای اجرای صحیح و بدون تبعیض قانون از مواضع اعلام شده عقب نشینی نخواهیم کرد و باشگاه ها ملزم به تسویه بدهی های خود پیش از ثبت قرارداد جدید هستند.

باشگاه های بدهکار حق ثبت قرارداد ندارند

نورشرق در ادامه تاکید نمود: جا دارد تشکر کنیم از باشگاه های قانون مداری که پیش قدم شدند و نسبت به حل پرونده های خودشان در این کمیته اقدام کردند. تعداد زیادی از طلبکاران پیروز به دریافت وجوه خود شده اند و تعدادی هم با توافق باشگاه رضایت دادند. با این وجود بعضی از باشگاه ها هنوز هیچ اقدامی در این زمینه ننموده اند. اگر این تصور برای آنها وجود دارد که در ساعات و روزهای انتهای پیروز به دریافت مجوز خواهند شد و کمیته وضعیت استثنایی در این بین قائل می گردد تاکید می کنیم که چنین اتفاقی نخواهد افتاد و در راستای اجرای بدون تبعیض قانون از ثبت قرارداد این باشگاه ها با بازیکنان جدید جلوگیری به عمل آمده و اجازه دریافت کارت بازی نیز صادر نمی گردد.

رئیس کمیته وضعیت فدراسیون فوتبال در انتها گفت: با توجه به ضرورت رسیدگی سریع و بدون وقفه به پرونده های متعدد سامانه این کمیته به صورت آنلاین و اینترنتی به وسیله سایت راه اندازی خواهد شد که جا دارد از کوشش های حوزه فناوری اطلاعات فدراسیون فوتبال در این خصوص تشکر کنم. کلیه اشخاصی که مایل به طرح دعاوی در این کمیته هستند از هفته آینده می توانند با مراجعه به وب سایت به وسیله سامانه به صورت آنلاین شکایات خود و مدارک مربوطه را ثبت نمایند ، همچنین پیگیری مراحل رسیدگی به پرونده ها نیز به شکل آنلاین و غیر حضوری صورت می گیرد.

به گزارش مجله تخصصی کامپیوتر، نورشرق در شرایطی بر جلوگیری از ثبت قرارداد باشگاه های بدهکار تاکید می نماید که پیش از این فریبرز محمودزاده یکی از اعضای سازمان لیگ اعلام نموده بود شرط ثبت قراداد باشگاه ها، داشتن 14 بازیکن است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 12 شهریور 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: majalepc.ir شناسه مطلب: 186

به "باشگاه های بدهکار حق ثبت قرارداد ندارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باشگاه های بدهکار حق ثبت قرارداد ندارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید