بنیاد مستضعفان برای واگذاری زمین به طرح اقدام ملی مسکن آمادگی دارد

به گزارش مجله تخصصی کامپیوتر، خبرنگاران/خراسان جنوبی رئیس سازمان اموال و املاک بنیاد مستضعفان کشور گفت: بنیاد مستضعفان در هر مکانی که طرح اقدام ملی مسکن در آن اجرا می گردد آمادگی دارد املاک خود را به ادارات مسکن و شهرسازی واگذار کند.

بنیاد مستضعفان برای واگذاری زمین به طرح اقدام ملی مسکن آمادگی دارد

جهت دریافت خدمات خرید درب ضد سرقت با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان ارائه دهنده بهترین درب ضد سرقت ایرانی و خارجی میباشد.

سید صولت مرتضوی، سه شنبه شب 29 بهمن، در گفتگوی ویژه خبری در شبکه خاوران اظهار کرد: بخشی از املاک بنیاد مستضعفان در خراسان جنوبی خارج از محدوده خدمات شهری است که در صورت همکاری شهرداری و وارد کردن این املاک به محدوده خدمات شهری، آماده واگذاری آن را برای ساخت مسکن داریم.

به گزارش مجله تخصصی کامپیوتر، وی اضافه نمود: بنیاد مستضعفان در هر مکانی که طرح اقدام ملی مسکن در آن اجرا می گردد آمادگی دارد املاک خود را به ادارات مسکن و شهرسازی واگذار کند.

رئیس سازمان اموال و املاک بنیاد مستضعفان کشور اعلام کرد: در سفر دو روه به خراسان جنوبی، با استاندار، فرمانداران، شهرداران و مسئولان دستگاه های اجرایی نشست هایی برگزار کردیم تا مسائل پیش روی بخش های مختلف در بحث املاک حل گردد.

مرتضوی از اخذ تصمیم واگذاری رایگان 200 مترمربع از زمین های در تصرف روستائیان که متعلق به بنیاد مستضعفان است به روستائیان اطلاع داد و گفت: برای واگذاری رایگان 50 درصد زمین های مربوط به بنیاد مستضعفان به دستگاه های بهره بردار و واگذاری 20 درصد زمین های بنیاد مستضعفان به شهرداری ها برای تأمین نیازهای شهری تصمیماتی اتخاذ شد.

وی یادآور شد: همچنین در خصوص واگذاری رایگان زمین های متعلق به بنیاد مستضعفان به اماکن آموزشی و واگذاری قنوات مربوط به بنیاد مستضعفان به روستائیان، تصمیماتی گرفته شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 15 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: majalepc.ir شناسه مطلب: 670

به "بنیاد مستضعفان برای واگذاری زمین به طرح اقدام ملی مسکن آمادگی دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بنیاد مستضعفان برای واگذاری زمین به طرح اقدام ملی مسکن آمادگی دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید