ترامپ ترکیه را به نابودی اقتصادش تهدید کرد

به گزارش مجله تخصصی کامپیوتر، ترامپ در تازه ترین توئیت خود ترکیه را به نابود کردن اقتصادش تهدید کرد و نوشت: اگر ترکیه کاری کند که من آن را تخطی حساب کنم اقتصاد ترکیه را نیست و نابود خواهم کرد.

ترامپ ترکیه را به نابودی اقتصادش تهدید کرد

به گزارش مجله تخصصی کامپیوتر، دونالد تراکپ در توئیت های جدید خود پس از اعلام موافقتش با خروج نیروهای آمریکایی از شمال شرق سوریه که تحت کنترل نمودهای این کشور واقع شده است و چراغ سبز به ترکیه برای شروع عملیات نظامی در این منطقه نوشت: من انتخاب شدم تا از این جنگ های مضحک بی سرانجام خلاصی یابیم. جایی که عملکرد نظامی ما به عنوان یک عملیات پلیسی به نفع مردمی است که حتی آمریکا را دوست ندارند.

وی در ادامه تاکید نموده است: دو کشور ناخوشایند در این جریان روسیه و چین هستند. چرا که دوست دارند ما را در مخمصه ببینند. ما را در باتلاق ببینند، شاهد باشند که ما دلارهایمان را در این راه صرف می کنیم. زمانی که من به ریاست جمهوری رسیدم ارتش تخلیه شده بود. اکنون قوی تر از قبل است، جنگ های مضحک و بی سرانجام سرانجام تمام شده. ما بر روی تصویری بزرگتر متمرکز شده ایم اما به یاد داشته باشید ما همیشه می توانیم برگردیم.

وی در ادامه تاکید نموده است: همانطور که قبلا بصورتی کاملا جدی گفتم امروز نیز اعلام میکنم اگر ترکیه کاری کند که من آن را تخطی حساب کنم اقتصاد ترکیه را نیست و نابود خواهم کرد (این کار را قبلا نیز نموده ام). آنها باید با اروپا و دیگران حواسشان به داعشی های دستگیر شده و خانواده هایشان باشند. وقت آن است که دیگران در منطقه - بعضی از ثروتمندان بزرگ- از قلمرو خود حفاظت نمایند. آمریکا بزرگ است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 22 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: majalepc.ir شناسه مطلب: 381

به "ترامپ ترکیه را به نابودی اقتصادش تهدید کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ ترکیه را به نابودی اقتصادش تهدید کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید