تمدید دورکاری در استان تهران تا پایان شهریور

به گزارش مجله تخصصی کامپیوتر، استاندار تهران از تمدید دورکاری در ادارات استان تا خاتمه شهریور ماه خبر داد.

تمدید دورکاری در استان تهران تا پایان شهریور

به گزارش ایسنا، انوشیرون محسنی بندپی در حاشیه جلسه تقدیر از تعاونی های برتر استان تهران در جمع خبر نگاران گفت: متاسفانه در کشور و به ویژه استان تهران شرایط کرونا به حالت پایدار نرسیده و میزان بستری ها در تهران 3100 نفر است. پس از سوم مرداد که روزانه کاهش موارد ابتلا و فوتی را داشتیم یک هفته ای است که شرایط در این حوزه ثابت شده و بهبود یافتگان کمتر از افرادی است که در بیمارستان ها بستری می شوند.

وی تاکید کرد: در این شرایط نیاز است تا شهروندان توجه ویژه ای به بهداشت فردی و عمومی داشته باشند و فاصله گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک را در دستور کار خود قرار دهند.

استاندار تهران در خصوص تمدید محدودیت ها در سطح استان تهران گفت: تمدید دورکاری تا انتها شهریور ماه در استان تهران اجرا شده، اما طرح ترافیک به قوت خود باقی است و در تهران اجرا خواهد شد. در حال حاضر 95 درصد از شهروندان استفاده از ماسک را در مترو انجام می دهند، ولی فاصله گذاری در مترو را خیلی نمی توانیم به آن اطمینان داشته باشیم.

محسنی بندپی در خصوص فعالیت مدارس نیز گفت: در مدارس آموزش حضوری، مجازی و استفاده از تلویزیون با همکاری صدا و سیما پیگیری خواهد شد.

منبع: فرارو
انتشار: 3 آبان 1399 بروزرسانی: 3 آبان 1399 گردآورنده: majalepc.ir شناسه مطلب: 1103

به "تمدید دورکاری در استان تهران تا پایان شهریور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تمدید دورکاری در استان تهران تا پایان شهریور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید