توصیه هایی ضدکرونایی مصطفی دنیزلی، در خانه بمانید و کتاب بخوانید

به گزارش مجله تخصصی کامپیوتر، به گزارش خبرنگاران، ویروس کرونا در کشور ترکیه هم شیوع یافته و دولت این کشور به دنبال پیشگیری از شیوع این ویروس است.

توصیه هایی ضدکرونایی مصطفی دنیزلی، در خانه بمانید و کتاب بخوانید

جهت دریافت خدمات طرح الاچیق ساده با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات طراحی و اجرای آلاچیق های مختلف را به ما بسپارید.

مصطفی دنیزلی از مردم ترکیه خواست که این روزها خانه خود را ترک نکنند. وی گفت: اگر از زندگی خود خسته شده اید و یا می خواهید در حق خودتان و دیگران بدی کنید، به بیرون از خانه بروید. این مشکل رفع خواهد شد ولی شما باید تدابیری که برای غلبه بر آن ضروری است را پیدا کنید.

سرمربی سابق تیم تراکتور و پرسپولیس ایران گفت: من هم عادت ندارم در خانه بنشینم بخصوص در تعطیلات آخر هفته اما این اپیدمی به آخر هفته هم توجه ندارد. بنابراین همه باید در خانه بمانند. یک بحثی وجود دارد که برای من اتفاقی نمی افتد؛ خیر. این اتفاقات برای همه رخ می دهد.

دنیزلی در سرانجام گفت: کتابهای زیادی هستند که در زندگی تان نخوانده اید. فیلم های زیادی هستند که تماشا نکرده اید. حداقل این چیزها را در خانه انجام بدهید تا چیزهای جدیدی ببینید. اگر می خواهید آسمان را در زندگی تان ببینید، بهتر است برای مدتی سقف خانه خود را تماشا کنید.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 7 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: majalepc.ir شناسه مطلب: 720

به "توصیه هایی ضدکرونایی مصطفی دنیزلی، در خانه بمانید و کتاب بخوانید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توصیه هایی ضدکرونایی مصطفی دنیزلی، در خانه بمانید و کتاب بخوانید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید