خبرنگاران بایدن: فلوریدا آبی گردد همه چیز تمام است

به گزارش مجله تخصصی کامپیوتر، تهران- خبرنگاران- جو بایدن نامزد دموکرات ها بامداد آدینه پیش بینی کرد که در صورت پیروزی در فلوریدا، بدون شک رییس جمهور بعدی آمریکا خواهد بود.

خبرنگاران بایدن: فلوریدا آبی گردد همه چیز تمام است

به گزارش خبرنگاران از واشنگتن پست، بایدن در کارزای انتخاباتی در کالج بروارد در روزهای پایانی هفته گفت: اگر فلوریدا آبی گردد همه چیز تمام است.

وی که برای حفظ فاصله اجتماعی و جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در ماشین با حامیان خود سخن می گفت، اضافه نمود: من روزهایی را به دلیل کرونا برای در کنار بودن شما از دست دادم، اما ما چندی پیش تصمیم گرفتیم که سعی کنیم مسئولیت پذیر باشیم.

وی از حامیان برای رعایت دستورالعمل های بهداشتی کرونا تشکر کرد.

بایدن همچنین در ادامه از سیاست های ترامپ در عدم مهار شیوع کرونا و موضوعات دیگر مانند نژادپرستی انتقاد کرد.

نامزد دموکرات ها با اشاره به سیاست های غلط ترامپ گفت: من قرار نیست کشور را تعطیل کنم، اما من می خواهم که ویروس را از بین ببرم.

بایدن پیش از این در مصاحبه با شبکه ای بی سی گفته بود که اگر دانشمندان تایید نمایند من کشور را تعطیل خواهم کرد.

ترامپ بایدن را به اتخاذ موضع محتاطانه غیرضروری متهم می نماید.

تنها پنج روز تا برگزاری انتخابات 2020 ریاست جمهوری آمریکا نمانده و ترامپ در واپسین روزهای پیش از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا از ایالتی به ایالت دیگر سفر می نماید.

ترامپ این روزها مراسم های با شکوه به راه می اندازد و شو و نمایش بر پا می نماید. سوار بر هواپیما ایر فورس وان، بر منطقه پرواز گودیر در ایالت آریزونا فرود می آید و ترانه مشهور کوئین، ما قهرمانیم از بلندگوها پخش می گردد.

ترامپ در آریزونا خطاب به طرفداران خود گفته است: ما پیروزی خواهیم شد، پیروز، پیروز خواهیم شد! او دست آورد خود را می ستاید و به مردم وعده می دهد که سال بس نیک در پیش دارند و آمریکا از چنان رونقی در سال آینده برخوردار خواهد شد که در تاریخ این کشور بی سابقه است.

بایدن را هم مورد حمله قرار می دهد. او را متهم به فساد می نماید و مدعی می گردد که اگر بایدن انتخابات را ببرد، آمریکا را ویران خواهد نمود.

ترامپ در آخرین روزهای پیش از انتخابات روز سوم نوامبر هر روز به سه یا چهار شهر و ایالت آریزونا، نبراسکا، نوادا، ویسکانسین، میشیگان، پنسیلوانیا سفر می نماید.

منبع: ایرنا
انتشار: 8 آذر 1399 بروزرسانی: 8 آذر 1399 گردآورنده: majalepc.ir شناسه مطلب: 1178

به "خبرنگاران بایدن: فلوریدا آبی گردد همه چیز تمام است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران بایدن: فلوریدا آبی گردد همه چیز تمام است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید