خبرنگاران شرکت توزیع برق گیلان با 40 اکیپ فعال آماده استقبال از زمستان شد

به گزارش مجله تخصصی کامپیوتر، رشت - خبرنگاران - شرکت توزیع برق استان گیلان ضمن اجرای طرح جهادی ترمیم شبکه حضور 40 اکیپ آماده استقبال از زمستان شد.

خبرنگاران شرکت توزیع برق گیلان با 40 اکیپ فعال آماده استقبال از زمستان شد

با ما همراه باشید و درباره وبلاگ سفرها بیشتر بدانید.

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان گیلان عصر یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار خبرنگاران گفت: به منظور کاهش خاموشی در فصل زمستان و پیشگیری از ناپایداری برق ضمن اجرای هرس و شاخه زنی درختان مجاور شبکه های توزیع برق در سطح شهر و روستاهای گیلان به صورت گسترده در حال اجرا می باشد.

محمداسماعیل هنرمند اضافه کرد: در راستای تامین برق مستمر و پایدار به خصوص در زمان بارش نزولات آسمانی، این شرکت ضمن شناسایی نقاط آسیب پذیر شبکه های توزیع برق و ترمیم آنها در غالب طرح جهادی، نسبت به اجرای هرس درختان و قطع اشجار مجاور شبکه های توزیع برق در کل استان اقدام نموده است.

وی ادامه داد: این امر سبب می گردد تا کمترین میزان ناپایداری برق در زمان بارش برف و باران متوجه شبکه های توزیع برق گیلان و همچنین کاهش نارضایتی مشترکین استان گردد به نحوی که نتایج ملموس آن در بارش های چند روز اخیر قابل مشاهده است.

مدیرعامل شبکه توزیع برق گیلان بیان داد: در شرایط فعلی و ضرورت کاهش فعالیت های اجتماعی جهت قطع زنجیره ویروس منحوس کرونا، کوشش خدمتگذاران در شرکت توزیع برق دوچندان شده و هم اینک بالغ بر 40 اکیپ عملیاتی با آمادگی کامل جهت برطرف سریع خاموشی های احتمالی در سطح استان مستقر هستند تا در بروز هرگونه ناپایداری در شبکه بلافاصله به محل مراجعه نموده و برق پایدار را برای مشترکین تامین نمایند.

هنرمند اعلام کرد: این اقدامات در راستای پایداری هر چه بیشتر شبکه های توزیع برق و تحقق شعار کوشش بی منت تامین برق پایدار، آسایش و رفاه مشترکین برق در استان گیلان می باشد.

منبع: ایرنا
انتشار: 18 دی 1399 بروزرسانی: 18 دی 1399 گردآورنده: majalepc.ir شناسه مطلب: 1266

به "خبرنگاران شرکت توزیع برق گیلان با 40 اکیپ فعال آماده استقبال از زمستان شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران شرکت توزیع برق گیلان با 40 اکیپ فعال آماده استقبال از زمستان شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید