خبر خوب برای 45 میلیون بیمه شده تامین اجتماعی

به گزارش مجله تخصصی کامپیوتر، خبرنگاران : مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی از تسهیلات جدید برای 45 میلیون بیمه شده تامین اجتماعی اطلاع داد و گفت: تمایل دارم در سازمان تامین اجتماعی بمانم.

خبر خوب برای 45 میلیون بیمه شده تامین اجتماعی

به گزارش خبرنگاران به نقل از فارس: مصطفی سالاری در مصاحبه با خبرگزاری صدا و سیما؛ گفت: تا به امروز سازمان تامین اجتماعی با حدود 20 درصد از جامعه پزشکان، دندانپزشکان و ماما ها طرف قرارداد بود که از فردا همه این گروه ها می توانند وارد سامانه نسخه الکترونیکی سازمان تامین اجتماعی شوند و ضمن تکمیل اطلاعات لازم موافقت خود را برای همکاری با سازمان اعلام نمایند و هیچ تبعیضی وجود ندارد.

وی اضافه نمود: تا به امروز بیمه شدگان تامین اجتماعی اگر به پزشکان غیر طرف قرارداد مراجعه می کردند، باید هزینه درمان را آزاد پرداخت می کردند، اما از فردا این امکان در سراسر کشور فراهم شده است که از خدمات همه جامعه پزشکان، دندانپزشکان و ماما ها استفاده نمایند و سازمان هم تا ساعت 12 شب همان روز سهم خود را پرداخت خواهد نمود.

مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی گفت: این رویکرد باعث خواهد شد هم بیمه شدگان از خدمات گسترده و راحت تر استفاده نمایند و هم پزشکان، دندانپزشکان و ماما ها استقبال می نمایند، چون مشتری آن ها بیشتر خواهد شد و سازمان تامین اجتماعی هم سهم خود را در همان روز به حساب این جامعه پزشکی واریز می نماید.

همه پزشکان می توانند با سازمان تامین اجتماعی همکاری نمایند

سالاری گفت: پزشکان، دندانپزشکان و ماما ها می توانند تنها با ورود به سامانه الکترونیکی و اعلام موافقت با شرایط قانونی تامین اجتماعی به بیمه شدگان و بازنشستگان تحت پوشش این سازمان خدمت رسانی نمایند.

وی اضافه نمود: در کنار تسهیل همکاری و انعقاد قرارداد با پزشکان که به صورت کاملا غیرحضوری انجام می گردد، پرداخت سهم سازمان تامین اجتماعی به پزشکان نیز در سریعترین زمان ممکن و ساعت 24 هر روز انجام می گردد.

تمایل دارم در سازمان تامین اجتماعی بمانم

مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی در پاسخ به سوالی مبنی براینکه آیا به شما پیشنهادی برای وزارت صمت داده شده است یا خیر، گفت: بحث های کلی مطرح شده است، اما من خدمت به جامعه مخاطب سازمان تامین اجتماعی را بسیار می پسندم و امیدوارم حمایت دولت و مجلس و شخص رئیس جمهور از طرح های سازمان تامین اجتماعی مانند گذشته ادامه یابد، چون خیلی مهم است.

سالاری اضافه نمود: خدمت در سازمان تامین اجتماعی که مخاطب آن معمولا از جامعه کم درآمد هستند بسیار مهم است و امیدوارم حمایت ها ادامه دارد.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 8 آبان 1399 بروزرسانی: 8 آبان 1399 گردآورنده: majalepc.ir شناسه مطلب: 1115

به "خبر خوب برای 45 میلیون بیمه شده تامین اجتماعی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبر خوب برای 45 میلیون بیمه شده تامین اجتماعی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید