درخواست کمک باشگاه پرسپولیس از فدراسیون فوتبال

به گزارش مجله تخصصی کامپیوتر، باشگاه پرسپولیس نسبت به اتهامات رقبای لیگ رجحان خود واکنش نشان داد و برای برخورد با این موضوع از فدراسیون فوتبال درخواست کمک کرد.

درخواست کمک باشگاه پرسپولیس از فدراسیون فوتبال

به گزارش گروه ورزشی مجله تخصصی کامپیوتر، به نقل از باشگاه پرسپولیس، حسین قدوسی مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس گفت: باشگاه پرسپولیس در قبال موج اتهام زنی های پوچ و واهی برخی از رقبا و عوامل تیم ها قطعا شکایت خواهد کرد و از فدراسیون فوتبال انتظار دارد برخورد قاطعی با این ادعا های باطل و غیر مستند داشته باشد.

بدون تردید این ادعا های کذب که با هدف فرافکنی و توجیه ناکامی ها از یک سو و ایجاد هجمه و فشار علیه پرسپولیس مطرح می شود اتهام زدن به ارکان و متولیان ورزش و فوتبال کشور است و جا دارد فدراسیون فوتبال بدون مماشات برخورد قاطعی با آن ها داشته باشد.

طی روز های اخیر نیز شاهد واقع بینی طرفداران برخی تیم ها هستیم که به جای اتهام زنی در حال طرح نقد و بررسی علل ناکامی هستند و فریب این ادعا های عوام فریبانه را نمی خورند. برخی تیم ها به جای توجیه ناکامی و طرح ادعا های کذب علیه پرسپولیس به دنبال رفع ایراد ها نروند تا خدمت بزرگی به پرسپولیس کرده و در جاده ناکامی قدم بزنند.

باشگاه پرسپولیس به تلاش و رقابت خود در مستطیل سبز ادامه داده و در قبال اتهام زنی ها نیز سکوت نکرده و اقدامات قانونی لازم را انجام می دهد.

ما همه را دعوت می کنیم به بررسی علل ناکامی تیم های پرمهره و پرستاره در این هفته از رقابت های لیگ که چگونه از کسب پیروزی مقابل تیم های در خطر سقوط و میان جدولی بازماندند و اکنون به دنبال بهانه و فرافکنی هستند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 26 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: majalepc.ir شناسه مطلب: 741

به "درخواست کمک باشگاه پرسپولیس از فدراسیون فوتبال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درخواست کمک باشگاه پرسپولیس از فدراسیون فوتبال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید