زالی: تهران تلخ ترین روز های کرونایی خود را می گذراند

به گزارش مجله تخصصی کامپیوتر، فرمانده ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران، گفت: تهران تلخ ترین روز های کرونایی خود را می گذراند.

زالی: تهران تلخ ترین روز های کرونایی خود را می گذراند

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، علیرضا زالی، در نشست مشترک با اعضای هیئت مدیره و مدیران شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران، با بیان اینکه کشور های آسیای شرقی به رغم مجاورت جغرافیایی با چین، نسبت به بسیاری از کشور های دورتر به نقطه داغ ابتلاء تبدیل نشدند، بر نقش پررنگ صنعت هوایی در گسترش بیماری های واگیر اشاره نمود.

وی با تاکید بر اینکه تهران تلخ ترین روز های کرونایی خود را می گذراند، نگاه مسئولیت پذیرانه مدیران ارشد فرودگاه ها را در کنترل این بیماری بسیار تأثیر گذار توصیف کرد.

زالی با بیان اینکه نوع تعهد سازمانی که به عنوان یک فرهنگ در ماه های کرونایی در شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران شکل گرفته ارزنده است، گفت: این فرهنگ کماکان به عنوان یک خصلت سازمانی برای استمرار پروتکل ها و شیوه نامه های اجرایی بهداشتی با همان طراوت روز های آغازین برای صیانت از سلامت مسافرین باید باقی بماند.

وی یادآور شد: البته شیوه نامه های استاتیک در روز های بحرانی جوابگوی احتیاج ها نیستند و شیوه نامه ها باید به صورت داینامیک و پویا تدوین شوند.

زالی با اشاره با ساختار منظم و دیسیپلین پذیر این شرکت، گفت: این شرکت ظرفیت خوبی برای توجه به موازین بهداشتی دارد و کوشش این شرکت در سال های اخیر برای رسیدن به استاندار های بین المللی یک نقطه قوت است.

فرمانده ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران، با اشاره به چندوجهی و چند ساحتی بودن فرآیند سفر مسافران به وسیله این شرکت، بر ضرورت بررسی سهم خطرات بخش های مختلف از جمله گیت های کنترلی، ایرلاین ها و استقرار در هواپیما ها تاکید نمود.

زالی همچنین ضمن اشاره به اینکه نیرو های انسانی شاغل در این سازمان عموماً از جمله نیرو های متخصص و مجرب هستند که به راحتی امکان جایگزینی آن ها وجود ندارد، بر ضرورت تدوین پروتکل های سختگیرانه برای صیانت از جان و سلامت آنان با راه هایی همچون غربالگری، خود اظهاری، آزمایش ها و معاینات ادواری تاکید نمود.

وی با بیان اینکه بخش عمده ای از توفیق شیوه نامه ها به آحاد شهروندی مرتبط است، نسبت به تهیه بسته های آموزشی برای بالا بردن سطح سواد سلامت مسافران توسط ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران اعلام آمادگی کرد.

زالی همچنین با اشاره به آسیب بزرگی که صنعت هوانوردی در دنیا دیده است، صنعت هوایی کشور را نیز از این آسیب مستثنی ندانست و اضافه کرد: دولت می تواند با پرداخت یارانه با جبران بخشی از این آسیب به کنترل کرونا نیز یاری کند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 21 آبان 1399 بروزرسانی: 21 آبان 1399 گردآورنده: majalepc.ir شناسه مطلب: 1143

به "زالی: تهران تلخ ترین روز های کرونایی خود را می گذراند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زالی: تهران تلخ ترین روز های کرونایی خود را می گذراند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید