سامسونگ گزارش های فروش 1 میلیون گلکسی فولد را تکذیب کرد

به گزارش مجله تخصصی کامپیوتر، کمتر از 24 ساعت پیش گزارشهایی درباره فروش خیره کننده گلکسی فولد منتشر شد. درواقع حتی یکی از سخنگوهای سامسونگ نیز تأیید کرد که این شرکت بیش از یک میلیون تلفن هوشمند گلکسی فولد را فروخته است. اما امروز ، سامسونگ مجبور شد گزارش های رسانه ها را در این زمینه انکار کند.

سامسونگ گزارش های فروش 1 میلیون گلکسی فولد را تکذیب کرد

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، در جریان کنفرانس TechCrunch Disattered Belin ، مدیرعامل سامسونگ ، سون یونگ کوون اظهار داشت که موضوع فروش یک میلیون گوشی هوشمند گلکسی فولد صحت ندارد. او گفت: فکر می کنم نکته این است که ما یک میلیون از این گوشی ها را می فروشیم و حداقل یک میلیون نفر هستند که می خواهند از این محصول با قیمت 2000 دلار استفاده نمایند.

طبق این گزارش تکذیب ممکن است سخنگوی سامسونگ این رقم را با هدف فروش اولیه شرکت برای فروش کل سال اشتباه نموده باشد و به اشتباه بر عدد یک میلیون تاکید نموده باشد. پیش از این تحلیلگران پیش بینی نموده اند که سامسونگ در سال 2019 بین 400 هزار تا 500 هزار دستگاه گلکسی فولد را بفروشد و سامسونگ انتظار فروش نهایی به حدود نیم میلیون گوشی برسد. این شرکت هنوز تعداد واقعی گلکسی فولد را ارائه ننموده است.

منبع: انتخاب
انتشار: 10 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: majalepc.ir شناسه مطلب: 566

به "سامسونگ گزارش های فروش 1 میلیون گلکسی فولد را تکذیب کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سامسونگ گزارش های فروش 1 میلیون گلکسی فولد را تکذیب کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید