شجاع خلیل زاده: در خانه هستم، این بخشش به چه دردم می خورد؟، آرام ترین بازیکن دربی بودم و حقم محرومیت نبود

به گزارش مجله تخصصی کامپیوتر، من در این فصل آرام تر شده ام و کوشش می کنم درگیری نداشته باشم. حتی در مصاحبه هایم هم کوشش می کنم تا باعث آزردگی کسی نشوم و از این مساله که چرا محرومم کردم قانع نشده ام.

شجاع خلیل زاده: در خانه هستم، این بخشش به چه دردم می خورد؟، آرام ترین بازیکن دربی بودم و حقم محرومیت نبود

مدافع پرسپولیس ساعاتی پیش از دیدار تیمش مقابل پیکان با حکم بخشش روبرو شد که البته آن را بی اثر می داند.

به گزارش ایلنا، شجاع خلیل زاده که بعد از اتفاقات دربی با رای کمیته انضباطی محرومیت دو جلسه ای را متحمل شد، در آستانه دیدار با پیکان با رای کمیته استیناف یک جلسه از آن بخشیده شد تا قادر به حضور در این دیدار باشد.

مدافع پرسپولیس اما با تشکر از کمیته استیناف بابت رای عادلانه اش، مدعی است اعلام این بخشش در شرایط کنونی دردی از او دوا نخواهد کرد چرا که تمرینات پرفشاری را پشت سر گذاشته که مانع از حضورش در این بازی خواهد شد.

خلیل زاده در این رابطه به خبرنگار ما می گوید: ابتدا جا دارد از کمیته استیناف بابت آنالیز این پرونده و بخششی که لحاظ کردند تشکر کنم. بی گناهی من با این رای ثابت شد و واقعا هم من در دربی کاری نکردم که مستحق محرومیت دو جلسه ای باشم و می توانم بگویم واقعا آرام ترین بازیکن دربی بودم. در آن بازی اتفاقا من همه را جدا می کردم تا اتفاقی رخ ندهد و نمی دانم چرا کمیته انضباطی مرا محروم کرد. با این حال بار دیگر از کمیته استیناف تشکر می کنم.

وی در ادامه صحبت هایش گفت: من در این فصل آرام تر شده ام و کوشش می کنم درگیری نداشته باشم. حتی در مصاحبه هایم هم کوشش می کنم تا باعث آزردگی کسی نشوم و از این مساله که چرا محرومم کردم قانع نشده ام.

مدافع پرسپولیس در ادامه درباره احتمال حضورش در ترکیب پرسپولیس برابر پیکان گفت: همانطور که گفتم از کمیته استیناف بابت بخشش محرومیت تشکر می کنم اما این بخشش الان و در فاصله ساعاتی به بازی به چه دردم می خورد؟ من دیروز تمرین سنگین داشتم. امروز صبح هم با مربی بدنساز تمرین فشرده و سنگینی داشتم و نمی توانم بازی کنم. ترکیب تیم و تاکتیک تیم هم توسط سرمربی دو روز قبل از بازی معین می گردد و مطمئنا با این شرایط قادر به حضور در این بازی نیستم و الان هم در خانه هستم. برای تیم آرزوی موفقیت می کنم و امیدوارم در بازی امروز که بدون حضور طرفداران عزیزمان که آنها هم گناهی ندارند، به نتیجه مناسبی برسیم و با پیروزی در این بازی به رده بالای جدول صعود کنیم.

منبع: عصر ایران
انتشار: 13 آذر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: majalepc.ir شناسه مطلب: 427

به "شجاع خلیل زاده: در خانه هستم، این بخشش به چه دردم می خورد؟، آرام ترین بازیکن دربی بودم و حقم محرومیت نبود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شجاع خلیل زاده: در خانه هستم، این بخشش به چه دردم می خورد؟، آرام ترین بازیکن دربی بودم و حقم محرومیت نبود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید