ظریف: ایران و روسیه مصمم به مقابله با رویکردهای یک جانبه برای بحران های جهانی هستند

به گزارش مجله تخصصی کامپیوتر، وزیر امور خارجه ایران در پیامی در توئیتر نوشت که تهران و مسکو مصمم به مقابله با رویکردهای یک جانبه برای حل بحران های جهانی هستند.

ظریف: ایران و روسیه مصمم به مقابله با رویکردهای یک جانبه برای بحران های جهانی هستند

همراه دور زمین باشید و با تور روسیه از کاخ کرملین دیدن کنید و در شهرهای زیبای مسکو و سوچی گشتی بزنید و خاطرات زیبایی برای خود رقم بزنید.

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه ایران در پیغامی در توئیتر به سفر امروز خود به مسکو اشاره نمود.

وی در این پیغام توئیتری نوشت: ایران و روسیه مصمم به مقابله با روینمودهای یک جانبه و غیرقانونی برای حل بحران های جهانی هستند.

ظریف در ادامه خاطرنشان نموده این جمله از بخشی از بیانیه مشترک او با لاوروف بوده است. او نوشت: این بخشی از بیانیه مشترکی است که امروز در مسکو با سرگئی لاوروف وزیر امور خارجه روسیه داشتیم. در آنجا ما بار دیگر بر تعهدات بین المللی خود تاکید کردیم در حالی که آمریکا و همراهانش به اساس روابط بین المللی در آژانس بین المللی انرژی اتمی و شورای امنیت حمله می نمایند.

به گزارش خبرنگاران، ظریف و لاوروف امروز در مسکو اعلامیه جمهوری اسلامی ایران و فدراسیون روسیه در زمینه ارتقای حقوق بین الملل را در مسکو به امضا رساندند.

این بیانیه با عنوان اعلامیه جمهوری اسلامی ایران و فدراسیون روسیه در زمینه ارتقای حقوق بین الملل در 13 بند تنظیم شده است. (جزئیات بیشتر)

ظریف امروز در نشست خبری مشترک با لاوروف با اشاره به این اعلامیه عنوان نمود که حقوق بین الملل از نظر رژیم جدید آمریکا هیچ معنا و مفهومی ندارد.

.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 27 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: majalepc.ir شناسه مطلب: 969

به "ظریف: ایران و روسیه مصمم به مقابله با رویکردهای یک جانبه برای بحران های جهانی هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ظریف: ایران و روسیه مصمم به مقابله با رویکردهای یک جانبه برای بحران های جهانی هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید