قصه سازی ترامپ در ماجرای البغدادی: عکس سگ یابنده او را ببینید ولی نامش محفوظ است!

به گزارش مجله تخصصی کامپیوتر، ایرنا نوشت: رئیس جمهوری آمریکا تصویر سگ یابنده البغدادی را که جزو اطلاعات طبقه بندی شده بود، منتشر کرد.

قصه سازی ترامپ در ماجرای البغدادی: عکس سگ یابنده او را ببینید ولی نامش محفوظ است!

دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا دوشنبه شب در پیغامی توئیتری تصویری از یک سگ را که گفته می گردد در عملیات یافتن ابوبکر البغدادی سرنموده گروه تروریستی داعش نقش داشته، منتشر کرد.

ترامپ در پیغام خود نوشت: ما تصویری از سگ فوق العاده ای را که در یافتن و کشتن ابوبکر البغدادی رهبر داعش کار شگرفی انجام داد از طبقه بندی خارج نموده ایم (نامش محفوظ است)!

رئیس جمهوری آمریکا در سخنرانی یکشنبه خود که کشته شدن البغدادی را اعلام می کرد، گفت: هیچ یک از سربازانمان کشته نشدند اما تنها یک سگ ما مجروح شد.

وی روز یکشنبه در نطق تلویزیونی گفت نیروهای آمریکایی در عملیاتی که با هماهنگی روسیه، عراق، ترکیه و سوریه اجرا شده است، البغدادی سرنموده تروریست های داعش را به هلاکت رسانده اند.

این اعلام ترامپ در حالی است که سخنگوی سازمان ملل روز دوشنبه گفت این سازمان قادر به تایید ادعای آمریکا مبنی بر کشته شدن البغدادی نیست.

همچنین دمیتری پسکوف سخنگوی وزارت دفاع روسیه روز گذشته گفت: از آنجا که مدارک موثقی مبنی بر کشته شدن ابوبکر البغدادی رهبر گروه تروریستی داعش وجود ندارد و هریک از طرف های مدعی مشارکت در این عملیات چیز متفاوتی می گویند، کل ماجرا زیر سئوال رفته است.

23231

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 26 آذر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: majalepc.ir شناسه مطلب: 460

به "قصه سازی ترامپ در ماجرای البغدادی: عکس سگ یابنده او را ببینید ولی نامش محفوظ است!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قصه سازی ترامپ در ماجرای البغدادی: عکس سگ یابنده او را ببینید ولی نامش محفوظ است!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید