مقاله: قیمت 20 مدل دستگاه ماساژور پا حرفه ای [ ارسال رایگان ] با تخفیف

به گزارش مجله تخصصی کامپیوتر، ماساژورهای پا شامل ماساژور الکتریکی پا و ماساژور دستی می گردد و بر حسب نوع عملکرد و ناحیه مورد نظر دارای انواع زیر است: ماساژور ران پا - این ماساژور در کنار ماساژ کف، مچ و ساق پا، ران ها را هم نیز توسط کیسه های هوا ماساژ می دهد. ماساژور ساق پا - این ماساژور در کنار ماساژ کف، عضله پشت ساق پا را نیز ماساژ می دهد. ماساژور کف پا - این ماساژور به طور ویژه کف پا ها را ماساژ می دهد. ماساژور جکوزی پا - این ماساژور در کنار ماساژ کف و مچ پا، دارای قابلیت آب درمانی (آب گرم) حین ماساژ نیز است.

مقاله: قیمت 20 مدل دستگاه ماساژور پا حرفه ای [ ارسال رایگان ] با تخفیف

پا یکی از مهمترین اعضای بدن و همچنین عضوی از بدن که بیشترین میزان خستگی و فشار را تحمل می نماید، است. با انجام ماساژ برروی پا می توان بیشترین میزان خستگی را از بدن برطرف نمود. ماساژور پا بست رست مدل RK-858 یکی از بهترین دستگاه ها برای دریافت ماساژ در قسمت پا است. این مدل قادر به انجام ماساژ بر روی قسمت های مختلف پا از جمله پنجه ، کف، پاشنه، مچ و ساق پا بوده، به صورتی که با قرار دادن پایین پا در داخل دستگاه، با استفاده از 3 رول، کف و پنجه پا را ماساژ می دهد.

همه می دانیم پا قلب دوم انسان است و بنابراین به سلامت پاهای خود می بایست بیشترین توجه را داشته باشید. ماساژورهای مخصوص پا، مدل های مختلفی دارند که عملکرد آن ها با همدیگر متفاوت است. این نوع ماساژورها به عنوان ماساژور تمام پا، ماساژور ساق پا، ماساژور کف پا و یا ماساژور جکوزی پا (ماساژ پا در کنار آب درمانی) نیز شناخته می شوند. تمام افرادی که پا را به عنوان مرکز آرامش بدن مورد هدف قرار می دهند، از هواداران این نوع ماساژورها به شمار می فرایند.

منبع مقاله: قیمت 20 مدل دستگاه ماساژور پا حرفه ای [ ارسال رایگان ] با تخفیف

انتشار: 12 دی 1400 بروزرسانی: 12 دی 1400 گردآورنده: majalepc.ir شناسه مطلب: 1802

به "مقاله: قیمت 20 مدل دستگاه ماساژور پا حرفه ای [ ارسال رایگان ] با تخفیف" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: قیمت 20 مدل دستگاه ماساژور پا حرفه ای [ ارسال رایگان ] با تخفیف"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید