منچستریونایتد 2 - 1 تاتنهام؛ اولدترافورد بدیمن برای مورینیو

به گزارش مجله تخصصی کامپیوتر، منچستریونایتد با ارائه نمایشی فزونی پیروز شد 1-2 تاتنهام را مغلوب کند.

منچستریونایتد 2 - 1 تاتنهام؛ اولدترافورد بدیمن برای مورینیو

برای دیدن بریتانیای کبیر با تور انگلیس همراه باشید.

به گزارش گروه ورزشی مجله تخصصی کامپیوتر، شیاطین سرخ در شبی که موقعیت های بسیار خوبی را از دست داده و فقط دو بار توانست از فرصت های خود استفاده کند، در نهایت 1-2 تاتنهام را مغلوب کرد تا ژوزه مورینیو در بازگشت به اولدترافورد با شکست راهی خانه گردد.

منچستریونایتد بازی را بهتر شروع کرد و خیلی زود به گل اول دست یافت. مارکوس راشفورد در گوشه میدان صاحب موقعیت شد و ضربه زمینی و دقیق او از زیر دستان گازانیگا رد شده و وارد دروازه تاتنهام شد.

در دقیقه 18 باز هم مهاجم جوان یونایتد می توانست دروازه تاتنهام را باز کند، اما ضربه تماشایی او با اختلاف کمی از کنار دروازه حریف به بیرون رفت. دقایقی بعد یونایتد باز هم صاحب موقعیت خوبی برای گلزنی شد، اما این بار ضربه جسی لینگارد با مهار فوق العاده گازانیگا همراه شده و این موقعیت از دست رفت.

بدشانسی های منچستریونایتد تداوم یافت و این بار مارکوس راشفورد با ضربه ای محکم از پشت محوطه دروازه تاتنهام را تهدید کرد، اما گازانیگا به یاری دیرک دروازه مانع باز شدن دروازه تیمش شد.

توفان شیاطین سرخ ادامه داشت و این تیم در دقیقه 27 باز هم دروازه تاتنهام را تهدید کرد، اما این بار شوت محکم راشفورد با مهار سنگربان حریف همراه شد.

در حالیکه به نظر می رسید نیمه اول با رجحان یونایتد رو به خاتمه است، دله آلی در دقیقه 39 بر خلاف جریان بازی پیروز به گلزنی شد.

این ستاره انگلیسی با یک حرکت فوق العاده دو مدافع یونایتد را محو نموده و با ضربه ای زیبا دروازه داوید دخیا را گگردد تا نیمه نخست با تساوی 1-1 تمام گردد.

یونایتد نیمه دوم را باز هم هجومی شروع کرد و در دقیقه 49 به گل دوم رسید. با متوقف شدن راشفورد توسط اوریه، یونایتد صاحب یک ضربه پنالتی شد که خود راشفورد بر خلاف جهت حرکت گازانیگا دروازه تاتنهام را باز کرد.

تاتنهام با حرکت انفرادی سون هیونگ مین می توانست خیلی زود به گل تساوی دست یابد، اما ضربه او در بین راه به مدافعان برخورد کرد.

در دقیقه 61 این بار دنیل جیمز بخت را برای گلزنی امتحان کرد، اما ضربه این ستاره جوان از پشت محوطه در اختیار سنگربان تاتنهام نهاده شد.

دقایقی بعد دوباره دنیل جیمز مانند صحنه قبل می توانست دروازه تاتنهام را باز کند، اما ضربه فنی او از پشت محوطه با عکس العمل زیبای گازانیگا همراه بود.

در دقیقه 81 و روی پاس اریکسن، اوریه در گوشه محوطه یونایتد صاحب موقعیت شد اما ضربه زمینی او در اختیار داوید دخیا نهاده شد.

در دقیقه 93 ضربه چکشی دله آلی با مهار داوید دخیا همراه شد تا یونایتد در شبی که بهتر بازی کرد، 1-2 تاتنهام را مغلوب کند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 15 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: majalepc.ir شناسه مطلب: 501

به "منچستریونایتد 2 - 1 تاتنهام؛ اولدترافورد بدیمن برای مورینیو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "منچستریونایتد 2 - 1 تاتنهام؛ اولدترافورد بدیمن برای مورینیو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید