همدانی: تعویض ها با مشاوره فنی انجام می گردد، یکی از اتفاقات خوب بازگشت استراماچونی است

به گزارش مجله تخصصی کامپیوتر، سرپرست جدید تیم فوتبال استقلال می گوید همه در تلاشند تا مسائل این تیم به سرعت حل گردد.

همدانی: تعویض ها با مشاوره فنی انجام می گردد، یکی از اتفاقات خوب بازگشت استراماچونی است

به گزارش مجله تخصصی کامپیوتر، ستار همدانی، سرپرست تیم فوتبال استقلال بعد از شکست تیمش برابر ماشین سازی اظهار کرد: فشارهای روانی آنقدر بالا می رود که طبیعی است. بازیکنان ما کوشش کردند و بازی خوبی هم انجام شد اما به هر حال اینکه شرایط ثابتی نداریم و مربی وضعیتش تعیین نیست طبیعی است که این هارمونی هنوز ایجاد نشده است. من دیروز اضافه شدم، کوشش مان را می کنیم. مطمئنم با توجه به اینکه مسائل را آنالیز کردیم همه کوشش می کنیم که شرایط عوض گردد. من امیدوارم هر چه سریع تر این شرایط عوض گردد تا بتوانیم فرایند تیم خوبمان ادامه داشته باشد.

او درباره صحبت های خلیل زاده مبنی بر حضور استراماچونی به عنوان سرمربی در بازی با سپاهان هم شرح داد: ایشان قبل از بازی هم این خبر را دادند. مطمئنم که ان شاءالله اتفاقات خوبی میفتد ولی چون از فرایند کاری هیچ اطلاعی نداشتم به این موضوع وارد نمی شوم ولی فکر می کنم که همه کوشش می نمایند تا این اتفاق بیفتد.

همدانی در پاسخ به این پرسش که چرا استقلال بر خلاف هفته های قبل از نظر فنی خوب نبود هم اظهار کرد: اجازه دهید من مخالفت کنم. بازیکنان ما از نظر فنی واقعا خوب بودند اما تمرکز نداشتند. من این را قبول دارم ولی بازیکنان ما واقعا کوشش کردند. نمی خواهم در مسائل فنی دخالت کنم اما بازیکنان در نیمه اول بسیار عالی بودند ولی تمرکز لازم نبود ولی تمرکز لازم را نداشتند که این همه با توجه به مسائلی که وجود داشت طبیعی بود.

او در پاسخ به این پرسش که اگر استقلال به خاطر شکست در این بازی قهرمانی را از دست بدهد مقصر چه کسی است هم، گفت: تا قهرمانی راه درازی داریم. هر تیمی صدر جدول است بیشتر تحت فشار است. این تیم از کجا به کجا رسیده است؟ نگران نباشید.

همدانی درباره از دست دادن پنج امتیاز در سه بازی هم اظهار کرد: با توجه به اینکه این شرایط پیش آمده، این بازیکنان سنگ تمام گذاشته اند ولی تمام کوشش مان را می کنیم که بهتر شویم.

سرپرست استقلال افزود: تعویض ها با توجه به مشاوره فنی انجام می گردد و یک گروه مشاوره این کار را می نمایند. قرار نیست ما همه نقشه هایمان را به سمع و نظر شما برسانیم.

او درباره بازی با سپاهان هم شرح داد: این بازی چون در جام حذفی است حساس است و ما باید شرایط خوب را حفظ کنیم چون یکی از هدف های ما قهرمانی در جام حذفی است. من فکر می کنم فردا ان شاءالله اتفاقات خوبی بیفتد تا تیم انسجام بهتری پیدا کند. از لحظه ای هم که من اضافه شدم سعی کردم بازیکنان را به یک وحدت دلی برسانم. البته وحدت داشتند ولی مقداری مسائل هست سعی می کنیم همه کوشش مان را بکنیم و با همکاری همه دوستان به یک همبستگی خوبی برسیم.

همدانی در پاسخ به این پرسش که یکی از این اتفاقات خوب می تواند بازگشت استراماچونی به استقلال باشد یا خیر، گفت: یکی از موارد این است که قبل از بازی سپاهان ایشان سر تمرینات باشد.

او درباره اضافه شدن بازیکنان استقلال به اردوی تیم ملی امید هم اعلام کرد: با توجه به اینکه شرایط ما حساس است بعید می دانم. ما همه مکاتبات را انجام می دهیم. شرایط الان حساس است و شاید نتوانیم الان همکاری لازم را بکنیم ولی در ادامه کار حتما سعی می کنیم همه جور همکاری با فدراسیون داشته باشیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 17 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: majalepc.ir شناسه مطلب: 580

به "همدانی: تعویض ها با مشاوره فنی انجام می گردد، یکی از اتفاقات خوب بازگشت استراماچونی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "همدانی: تعویض ها با مشاوره فنی انجام می گردد، یکی از اتفاقات خوب بازگشت استراماچونی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید