کلاس های نیم سال دوم دانشگاه گیلان تا سرانجام نوروز 1401 غیر حضوری شد

به گزارش مجله تخصصی کامپیوتر، با توجه شیوع گسترده سویه امیکرون در سطح کشور تمامی کلاس های دانشگاه گیلان در تمامی مقاطع تحصیلی تا سرانجام تعطیلات نوروز 1401 بصورت غیرحضوری برگزار خواهند شد.

کلاس های نیم سال دوم دانشگاه گیلان تا سرانجام نوروز 1401 غیر حضوری شد

به گزارش خبرنگار استان های خبرنگاران، با توجه شیوع گسترده سویه امیکرون در سطح کشور و در راستای حفظ سلامتی دانشگاهیان، فرایند فعالیت های دانشگاه گیلان در نیمسال دوم سال تحصیلی 1401-1400 از سوی معاونت آموزشی این دانشگاه اعلام شد.

بر این اساس تمامی کلاس های نظری و عملی دانشگاه در تمامی مقاطع تحصیلی (کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری) تا انتها تعطیلات نوروز 1401 بصورت کاملا غیرحضوری برگزار خواهند شد.

تمامی دفاعیه ها اعم از رساله دکتری، انتها نامه کارشناسی ارشد، پروپوزال های دکتری و کارشناسی ارشد و پروژه های کارشناسی تا انتها تعطیلات نوروز 1401 بصورت غیرحضوری برگزار می شوند.

فعالیت های آزمایشگاهی در مقاطع مختلف تحصیلی (کارشناسی و تحصیلات تکمیلی) در دانشگاه گیلان تا انتها تعطیلات نوروز 1401 تعطیل اعلام می شوند.

در مدت زمان توقف فعالیت های حضوری مطابق موارد اعلامی فوق، هیچ گونه خدمات دانشجویی از جمله تغذیه، ایاب و ذهاب و ... ارائه نشده و ضروری است دانشجویان گرامی ساکن در خوابگاه ها حداکثر تا انتها هفته جاری نسبت به تخلیه خوابگاه خود اقدام نمایند.

لازم به ذکراست تمامی اطلاعیه های قبل از این اطلاعیه لغو شده و انتها تعطیلات نورور 1401 براساس شرایط همه گیری کرونا در مورد نحوه ادامه فعالیت های دانشگاه تصمیم گیری و اطلاع رسانی خواهد شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 23 فروردین 1401 بروزرسانی: 23 فروردین 1401 گردآورنده: majalepc.ir شناسه مطلب: 1903

به "کلاس های نیم سال دوم دانشگاه گیلان تا سرانجام نوروز 1401 غیر حضوری شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کلاس های نیم سال دوم دانشگاه گیلان تا سرانجام نوروز 1401 غیر حضوری شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید