تصویب 15 نقشه نوسازی در بافت تاریخی بوشهر

به گزارش مجله تخصصی کامپیوتر، مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی بوشهر از تصویب 15 نقشه نوسازی در بافت تاریخی بوشهر اطلاع داد.

تصویب 15 نقشه نوسازی در بافت تاریخی بوشهر

جهت دریافت خدمات بازسازی ساختمان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. از طراحی پلن بازسازی تا اجرای جز به جز بازسازی منزل، ویلا و ساختمان اداری تخصص ماست.

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی بوشهر، محمدحسین ارسطوزاده امروز دوشنبه 12 خرداد 99 با اعلام این خبر گفت: کنترل ضوابط ساخت وساز ابنیه جدید و نظارت بر حفظ اصالت منظری در محدوده بافت تاریخی از اقدامات با اهمیت است.

او اضافه کرد: تمام نقشه های نوسازی در زمین و پلاک های حوزه بافت با حفظ ظاهر و جلوگیری از تجاوز به حریم اصلی و فرعی ابنیه ها تأیید و تصویب می گردد.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی بوشهر توضیح داد: هدف از این کار مطابقت ساخت وسازها با قوانین و اصول طراحی در پهنه های ارزشمند تاریخی است.

او گفت: طرح و نقشه های ساختمانی توسط کارشناسان فنی پایگاه بافت تاریخی بوشهر، تحت نظارت معاونت میراث فرهنگی و با همکاری کمیته معماری و شهرسازی شهرداری مورد آنالیز قرار می گیرد، به همین دلیل 15 نقشه تأیید شده و به مرحله اجرا و تصویب نهایی رسیده است.

منبع: میراث آریا
انتشار: 30 خرداد 1399 بروزرسانی: 28 شهریور 1400 گردآورنده: majalepc.ir شناسه مطلب: 883

به "تصویب 15 نقشه نوسازی در بافت تاریخی بوشهر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصویب 15 نقشه نوسازی در بافت تاریخی بوشهر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید