فرهنگ و هنر

افتتاح فاز اول یک مرکز اقامتی در کلیبر

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان شرقی از افتتاح فاز اول مرکز اقامتی سئحراما در شهرستان کلیبر خبر داد.

11 فروردین 1399

توصیه هایی ضدکرونایی مصطفی دنیزلی، در خانه بمانید و کتاب بخوانید

به گزارش خبرنگاران، ویروس کرونا در کشور ترکیه هم شیوع یافته و دولت این کشور به دنبال پیشگیری از شیوع این ویروس است.

7 فروردین 1399

3 جایی که باید در کره جنوبی ببینید

کشور کوچک اما بی نظیر کره جنوبی در شرق آسیا و در نیمه جنوبی شبه جزیره کره واقع شده است. کره جنوبی علی رغم مساحت جغرافیایی کوچکی که دارد، تنوع و گوناگونی های فراوانی را در خود جای داده است که بسیاری از آن ها تا به امروز برای گردشگران ناشناخته باقی مانده...

3 فروردین 1399

یاری سمن ها برای احیای باغ کاخ موزه باغچه جوق

رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ماکو گفت: سیاست توانمندسازی سمن ها، سرلوحه اقدامات اداره کل استان آذربایجان غربی واقع شده است.

1 فروردین 1399

امیرحسین شفیعی مدیر تماشاخانه سرو شد

مدیرعامل انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس، امیرحسین شفیعی را به عنوان مدیر تماشاخانه سرو منصوب کرد.

28 اسفند 1398

اکسیدان به ونکوور و مونترال می رود

به گزارش خبرنگاران، فیلم سینمایی اکسیدان در ادامه اکران های جهانی خود 20 آگوست (29 مرداد) در شهر مونترال و در تاریخ 3 سپتامبر (12 شهریور) در ونکوور و به نمایش گذاشته می گردد.

27 اسفند 1398

کشتی پهلوگرفته به چاپ چهلم رسید ، چاپ پانزدهم غیر قابل چاپ در راه

خبرنگاران : قائم مقام انتشارات کتاب نیستان از انتشار چاپ چهلم کشتی پهلوگرفته اثر سید مهدی شجاعی و چاپ پانزدهم غیر قابل فروش با طرح امضای نویسنده بر روی جلد کتاب اطلاع داد.

26 اسفند 1398

کرونا روی جشنواره هات داکس کانادا

برگزاری جشنواره مستند معتبر هات داکس کانادادر سایه گسترش شیوع ویروس کرونا در آمریکای شمالی به تعویق افتاد.

25 اسفند 1398

خانه ای سبز با گیاهان آویز آپارتمانی

از قدیم گفتن خونه هر چی که باشه باید سبز باشه، همواره سبز. با انواع گیاهان آویز آپارتمانی خانه ای همواره سبز و باطراوات داشته باشید.

24 اسفند 1398

بازیگران آلمانی، بلغاری و فرانسوی در نفوذ

سکانس هایی از سریال نفوذ که مربوط به سایت کبکان است با حضور بازیگران ایرانی و خارجی ضبط می گردد. هنرپیشه های خارجی این سریال از میان بازیگران آلمانی، بلغاری و فرانسوی انتخاب شده اند که به زبان انگلیسی با لهجه آمریکایی صحبت می نمایند و این بخش ها با زیرنویس...

20 اسفند 1398

از برائت همه مردان رئیس جمهور تا هم آغوشی جوکر با سیاست

در سینمای دنیا می توان فیلم های صریح و روشن سیاسی را نام برد که سوژه اصلی آن ها سیاست است؛ سیاست اعم از سیاستمداران تا نقد نظام سیاسی تا نمایش اعتراض ها به تصمیمات سیاستمداران که زندگی آن ها را تحت تاثیر قرار داده است.

17 اسفند 1398

لی چایلد از نوشتن رمان های جک ریچر کناره گیری کرد

لی چاید نویسنده پرفروش بریتانیایی که برای خلق سری رمان های شخصیت جک ریچر به شهرت جهانی رسیده، خاطرنشان کرد نویسندگی رمان بعدی این شخصیت را برعهده نخواهد داشت.

16 اسفند 1398

مسکنی که صاحب ندارد

خبرنگاران/زنجان افزایش قیمت زمین و مسکن به یکی از دغدغه های جوانان در هیدج تبدیل شده است؛ قیمت هایی که در سایه غفلت مسئولان به دست دلالان معین می گردد.

14 اسفند 1398

از نبود سوغات مُعرفِ مشهد تا جمع آوری ادبیات گردشگری

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در نشست بانوان کارآفرین استان خراسان رضوی گفت: بانوان مدیران عرصه پایداری فرهنگی هستند که با مدیریت صحیح خود می توانند فرصت های جدیدی را در حوزه های مختلف از جمله حوزه گردشگری به وجود بیاورند.

14 اسفند 1398

هفت گنبد در شهر کتاب الف

جلسه گفت وگو درباره مجموعه داستان هفت گنبد به قلم محمد طلوعی با حضور نویسنده و محمد میرزاخانی (منتقد) دوشنبه 7 بهمن ساعت 18 در شهر کتاب الف برگزار می گردد.

12 اسفند 1398

تکمیل بانک اطلاعاتی خانه مسافرهای گیلان

خبرنگاران/گیلان مدیرکل میراث فرهنگی گیلان از تکمیل بانک اطلاعاتی خانه مسافرهای استان با اجرای طرح گردشگری اجتماع محور اطلاع داد و گفت: صدور پروانه بهره برداری و ساماندهی خانه مسافرها و رونق بوم گردی و طبیعت گردی از برنامه های اولویت دار میراث فرهنگی...

11 اسفند 1398

مازندران در راه ساخت هتل بیمارستان برای گردشگران

خبرنگاران - گروه استان ها: کارگروه راهبردی گردشگری سلامت در مازندران برای آنالیز شرایط گردشگری و سلامت در استان تشکیل جلسه داد و بر ساخت هتل بیمارستان برای جذب بیماران خارجی تاکید نمود.

10 اسفند 1398

چطور ترس، آزادی را از ما می گیرد؟ ، پیشنهادی برای پاسخ به ترس ها

ما با ترس پا به این جهان می گذاریم و در همان گنگی پس از تولد، زمانی که قدرت تعقل نداریم، این حس در وجودمان می پیچد که آیا جهان جای امنی برای زیستن ماست؟ و آیا هر نشانه ای از جهانی بیرون، تهدیدی برای بقای ما نیست؟ اما چگونه می توان در جهانی پر از احساس ترس...

9 اسفند 1398

زلزله خسارتی به بناهای تاریخی خانه زنیان فارس وارد نکرده است

زمین لرزه دوشنبه هفتم بهمن ماه 98 به بنا های تاریخی منطقه خانه زنیان در استان فارس آسیبی وارد نکرده است.

6 اسفند 1398

فال آنلاین دیوان حافظ شنه 14 دی ماه 98

بعضی حافظ را لسان الغیب می گویند یعنی کسی که از غیب سخن می گوید و بر اساس بیتی از شعر حافظ او معتقد است که هیچ کس زبان غیب نیست.

5 اسفند 1398
تعداد: (102)