تکذیب حمله خرس به روستایی در فومن

به گزارش مجله تخصصی کامپیوتر، رئیس اداره حفاظت محیط زیست فومن و دهیاران منطقه آلیان این شهرستان مجروحیت یکی از روستائیان منطقه به علت حمله خرس در ساعات گذشته را تأیید نکردند.

تکذیب حمله خرس به روستایی در فومن

با ما همراه باشید تا با بهترین تور ویتنام با یکی از بهشت های روی زمین اشنا شوید و زیبایی های هوشی مین و هانوی را در سفر دلپذیری تجربه کنید.

به گزارش خبرنگاران به نقل از تسنیم، اخبار و اطلاعاتی در ساعات اخیر مبنی بر حمله یک خرس به یکی از روستائیان شهرستان فومن در بعضی از رسانه ها منتشر شده است که رئیس اداره حفاظت محیط زیست حوزه و دهیاران منطقه آلیان با اعلام عدم تأیید قضیه مذکور از صحت نداشتن آن خبر دادند.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان فومن با بیان اینکه موضوع حمله خرس به یکی از روستائیان منطقه آلیان را مورد آنالیز قرار داده است عنوان نمود: طبق تماس هایی که با دهیاران منطقه آلیان شهرستان فومن داشتیم همه آن ها موضوع حمله خرس را تکذیب نموده و اعلام کردند که شایعه است.

محمدرضا روشنی با تأکید بر اینکه دهیاران منطقه آلیان شهرستان فومن به طور کلی خبری در خصوص حمله خرس به یکی از روستائیان نشنیده بودند توضیح داد: این صحبتی است که دهیاران نموده اند علاوه بر این تاکنون کسی نیز به اداره حفاظت محیط زیست فومن مراجعه ننموده و شاکی هم نشده است.

وی مجروح شدن یک فرد و حمله خرس به وی در یکی از روستاهای آلیان فومن را بر اساس اظهارات و صحبت های دهیاران تکذیب کرد و گفت: فعلاً در این باره خبر جدیدی به ما نرسیده بنابراین اگر گزارش تازه تری در خصوص منشأ انتشار خبر حمله خرس پیدا کردیم حتماً مراتب آن اطلاع رسانی می گردد.

بعضی رسانه ها در ساعات گذشته از حمله خرس به یکی از روستائیان در توسه کله آلیان فومن که باعث مجروح شدن فرد روستایی شده خبر دادند و گفتند که این فرد به علت جراحات وارده از ناحیه دو پا و یک دست در بیمارستان امام خمینی(ره) صومعه سرا بستری شده است.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 8 بهمن 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: majalepc.ir شناسه مطلب: 563

به "تکذیب حمله خرس به روستایی در فومن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تکذیب حمله خرس به روستایی در فومن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید