زاگرس اسلام آباد صدرنشین ماند، جدول لیگ هندبال تغییر نکرد

به گزارش مجله تخصصی کامپیوتر، هفته چهارم از سی و یکمین دوره رقابتهای لیگ برتر هندبال مردان طی روزهای پنجشنبه و جمعه 10 و 11 آبان ماه با برگزاری چهار دیدار در شهرهای مختلف دنبال شد. به دنبال رای قطعی کمیته انضباطی فدراسیون مبنی بر حذف تیم اراک لیگ تا سرانجام فصل با 9 تیم دنبال می گردد. به این ترتیب در این هفته تیم ذوب آهن اصفهان حریف نماینده اراک قرعه استراحت داشت. با وجود حذف این تیم از گردونه رقابتها، جدول رتبه بندی تیم ها در سرانجام هفته چهارم لیگ برتر هندبال مردان بدون تغییر باقی ماند.

زاگرس اسلام آباد صدرنشین ماند، جدول لیگ هندبال تغییر نکرد

در مسابقات امروز جمعه تیم فولاد مبارکه سپاهان اصفهان در خانه خود برابر تیم سربداران سبزوار پیروز شد. تیم زاگرس اسلام آباد غرب نیز مهمان تیم نیروی زمینی کازرون بود و توانست با یک پیروزی دیگر عنوان صدرنشینی را برای هفته چهارم برای خود حفظ کند.

اما روز گذشته نیز فرازم بام خائیز دهدشت میزبان تیم نفت و گاز گچساران بود و مقابل مهمان خود به برتری رسید تیم صنعت مس کرمان نیز برابر تیم هیات هندبال نجف آباد اصفهان پیروز شد.

نتایج کامل رقابتهای هفته چهارم لیگ برتر هندبال مردان به این ترتیب است:

* پنجشنبه 10 آبان ماه: - فراز بام خائیز دهدشت 32- نفت و گاز گچساران 28 - مس کرمان 30- نجف آباد 24

* جمعه 11 آبان ماه: - فولاد سپاهان اصفهان25 - سربداران سبزوار 20 - نیروی زمینی کازرون25 - زاگرس اسلام آباد 26

رده بندی رقابتهای لیگ برتر تا انتها هفته چهارم به این توضیح است:

1- زاگرس اسلام آباد با 8 امتیاز 2- فولاد مبارکه سپاهان اصفهان با 6 امتیاز (یک بازی کمتر) 3- صنعت مس کرمان با 6 امتیاز 4- نیروی زمینی کازرون با 4 امتیاز 5- نفت و گاز گچساران با 2 امتیاز 6- فرازبام خائیز دهدشت با 4 امتیاز (یک بازی کمتر) 7- هیات نجف آباد اصفهان با 2 امتیاز 8- سربداران سبزوار با 2 امتیاز(یک بازی کمتر) 9- ذوب آهن اصفهان با 2 امتیاز (دو بازی کمتر)

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 24 اسفند 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: majalepc.ir شناسه مطلب: 17

به "زاگرس اسلام آباد صدرنشین ماند، جدول لیگ هندبال تغییر نکرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زاگرس اسلام آباد صدرنشین ماند، جدول لیگ هندبال تغییر نکرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید