نامه مهم و سرنوشت ساز به باشگاه پرسپولیس رسید ، پرسپولیس جای استقلال را گرفت!

به گزارش مجله تخصصی کامپیوتر، باشگاه پرسپولیس به صورت رسمی مجوز حرفه ای را دریافت کرد و برای حضور در لیگ قهرمانان معرفی گردید.

نامه مهم و سرنوشت ساز به باشگاه پرسپولیس رسید ، پرسپولیس جای استقلال را گرفت!

به گزارش خبرنگاران، ساعتی پیش باشگاه پرسپولیس نامه ای با سربرگ فدراسیون فوتبال را که به امضای راهنمایی ممبینی، دبیرکل فدراسیون، رسیده، دریافت کرد. این نامه حاکی از حضور پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا است.

در این نامه راهنمایی ممبینی تاکید نموده که کمیته بدوی صدور مجوز حرفه ای با صدور لایسنس برای پرسپولیس موافقت نموده و این باشگاه را واجد شرایط برای اعطای مجوز دانسته است.

بعلاوه دبیرکل فدراسیون نوشته که باشگاه پرسپولیس برای حضور در مسابقات قاره ای به کنفدراسیون فوتبال آسیا معرفی شده و به این ترتیب می تواند در لیگ قهرمانان آسیا حضور یابد.

این در حالی است که سرخپوشان مرکز باتوجه به قهرمانی در لیگ بیست و دوم، سهمیه مستقیم حضور در لیگ قهرمانان را به دست آوردند و در فصل نو این مسابقات نماینده ایران خواهند بود.

نکته مهم اینکه به علت حذف استقلال از لیگ قهرمانان، پرسپولیس نخستین نماینده ایران خواهد بود و در سید یک لیگ قهرمانان حضور خواهد داشت و شانس رویارویی با تیم های به مراتب ساده تر را دارد.

به این ترتیب چهار تیم پرسپولیس، نساجی، سپاهان و تراکتور چهار نماینده ایران در فصل بعدی لیگ قهرمانان آسیا خواهند بود.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 2 خرداد 1402 بروزرسانی: 2 خرداد 1402 گردآورنده: majalepc.ir شناسه مطلب: 2140

به "نامه مهم و سرنوشت ساز به باشگاه پرسپولیس رسید ، پرسپولیس جای استقلال را گرفت!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نامه مهم و سرنوشت ساز به باشگاه پرسپولیس رسید ، پرسپولیس جای استقلال را گرفت!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید