گلدان هوشمند برای مراقبت از ساکنان خانه

به گزارش مجله تخصصی کامپیوتر، البته تا به حال فقط نمونه اولیه گجت ساخته شده است، اما به نوشته منابع مختلف این گلدان می تواند حرکات و علائم حیاتی بدن را رصد کند. علاوه بر آن گلدان مذکور قادر است فرآیند پیشروی برخی بیماری ها را نیز رصد کند.

گلدان هوشمند برای مراقبت از ساکنان خانه

فروشگاه زنجیره ای والمارت در حال توسعه گلدان هوشمندی است که می تواند در خانه حرکات و علائم حیاتی ساکنان را رصد کند. حتی این گلدان قابلیت رصد پیشروی برخی بیماری ها را نیز خواهد داشت. به نظر می رسد فروشگاه های زنجیره ای والمارت قصد دارد وارد بخش مراقبت های بهداشتی شود.

این شرکت مشغول ساخت یک گلدان مرموز است که می تواند از راه دور سلامت افراد را رصد کند. البته تا به حال فقط نمونه اولیه گجت ساخته شده است، اما به نوشته منابع مختلف این گلدان می تواند حرکات و علائم حیاتی بدن را رصد کند. علاوه بر آن گلدان مذکور قادر است فرآیند پیشروی برخی بیماری ها را نیز رصد کند.

جالب آنکه این گجت به جای بیمارستان، برای استفاده در خانه ها توسعه یافته است. گلدان مذکور مجهز به حسگر های مختلف است و می تواند الگو های راه رفتن فرد را رصد کند. همچنین گلدان می تواند خود به سمت نور حرکت کند

منبع: فرادید
انتشار: 13 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: majalepc.ir شناسه مطلب: 357

به "گلدان هوشمند برای مراقبت از ساکنان خانه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گلدان هوشمند برای مراقبت از ساکنان خانه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید