امتیاز جمع کنید و بدون پرداخت هزینه، خرید کنید!

به گزارش مجله تخصصی کامپیوتر، Image URL: https://static.emtiyaz.app/logo/png/logo-color-blacktxt-fa.png

امتیاز جمع کنید و بدون پرداخت هزینه، خرید کنید!

امتیاز اولین سرویس متمرکز وفاداری مشتری در ایران است، که به کاربران این امکان را می دهد تا با خرید روزمره خود در اینترنت و انجام پیشنهادات دیگر کسب امتیاز نمایند و با این امتیازها از بیش از 90،000 پذیرنده در سراسر اینترنت مجانی خرید نمایند.

کاربران

کسب امتیاز برای کاربران بسیار آسان می باشد، به طور مثال شما می توانید با خرید از فروشگاهای اینترنتی یا نصب اپلیکیشن های مورد احتیاج خود و حتی معرفی این پیشنهادها به دوستانتان امتیاز جمع کنید. حالا می توانید با امتیاز های کسب شه خود، با مراجعه به پذیرندگان امتیاز، بدون پرداخت پول و فقط با امتیازهای خود از آن ها کالا یا خدمات خود را رایگان دریافت نمایید. قابل ذکر است که عضویت در امتیاز، هیچ هزینه پنهانی برای کاربران نخواهد داشت.

Image URL: https://static.emtiyaz.app/img/emtiyaz-offerwall-screen.png

پیشنهاد دهندگان (آگهی دهندگان)

در بازار پر تلاطم مالی امروز، مهمترین هدف کسب کارها افزایش فروش با کمترین هزینه جلب مشتری می باشد. پیشنهاد دهندگان (آگهی دهندگان) با ایجاد پیشنهاد در امتیاز، کالا و خدمات خود را پیش روی چشم هزاران کاربر این سرویس به نمایش خواهند گذاشت و فقط در صورتی که به هدف بازاریابی خود مانند خرید یا نصب اپلیکیشن و غیره دست یابند، هزینه پرداخت خواهند کرد.

پذیرندگان

هر فروشگاه اینترنتی یا اپلیکیشن موبایل می تواند پذیرنده امتیاز باشد، پذیرندگان امتیاز با ایجاد درگاه امتیاز می توانند از کاربران خود به جای پول، امتیاز دریافت نمایند و به ازای آن کالا یا خدمات خود را به مشتری ارائه نمایند.

به این ترتیب کاربران انگیزه بیشتری برای خرید کالا یا خدمات خواهند داشت زیرا هزینه ای برای دریافت خدمات با کالا پرداخت ننموده اند. پذیرندگان در ازایی هر امتیازی که از کاربران دریافت می نمایند در انتها روز به وسیله امتیاز تسویه حساب خواهند شد. توضیحات بیشتر

در حال حاضر زرین پال به عنوان بزرگترین درگاه واسط پرداخت کشور با بیش از 90،000 پذیرنده فعال اینترنتی، به جمع پذیرندگان امتیاز اضافه شده است، به این ترتیب تمامی پذیرندگان زرین پال احتیاجی به پیاده سازی درگاه امتیاز نخواهد داشت.

منبع: انتخاب
انتشار: 27 آذر 1401 بروزرسانی: 27 آذر 1401 گردآورنده: majalepc.ir شناسه مطلب: 2070

به "امتیاز جمع کنید و بدون پرداخت هزینه، خرید کنید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امتیاز جمع کنید و بدون پرداخت هزینه، خرید کنید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید