باشگاه پرسپولیس: به دور از هیاهو و بر اساس نیاز های کادر فنی اقدام می کنیم

به گزارش مجله تخصصی کامپیوتر، باشگاه پرسپولیس در رابطه با فعالیت خود در فصل جابجایی اطلاعیه ای صادر کرد.

باشگاه پرسپولیس: به دور از هیاهو و بر اساس نیاز های کادر فنی اقدام می کنیم

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، باشگاه پرسپولیس در رابطه با فعالیت خود در فصل جابجایی بیانیه ای زیر را صادر کرد:

پس از گذشت چند روز از پایان فصل گذشته که با قهرمانی پرسپولیس در هر دو جام باشگاهی همراه بود، فعالیت های جابجاییی باشگاه نیز آغاز شد تا پر سپولیس بتواند حضوری قدرتمند در فصل آینده لیگ برتر و همچنین لیگ قهرمانان آسیا داشته باشد.

از همین رو مذاکره با بازیکنانی که طبق نظر سرمربی محترم تیم، قراردادشان باید تمدید می شد از همان هفته گذشته آغاز شده و تمدید قرارداد این گروه از بازیکنان تقریبا در مراحل پایانی است.

علاوه بر این، طبق لیستی که یحیی گل محمدی به باشگاه ارسال داشته، باشگاه در حال مذاکره با گزینه های مدنظر است و بدیهی است تا زمانی که توافق حاصل نشده، نمی توان در این زمینه به هواداران عزیز اطلاع رسانی کرد.

هواداران فهیم پر سپولیس به خاطر دارند که فصل گذشته نیز مدیریت باشگاه در کمال آرامش و به دور از هر گونه هیاهو بر اساس برنامه و نیاز های کادر فنی اقدام کرد و امسال نیز طبق همین رویه پیش خواهیم رفت تا علاوه بر حفظ شأن و منزلت باشگاه بزرگ پرسپولیس، جذب بازیکنان مورد نظر در چارچوب تعریف شده و البته در کمترین فاصله زمانی انجام شود.

از هواداران عزیز می خواهیم نسبت به بعضی اتفاقات طراحی شده در فضای مجازی هوشیار باشند و همچنین از رسانه های محترم خواهشمندیم از برآورد های بی مورد پیرامون فعالیت جابجاییی پرسپولیس پرهیز کنند تا باشگاه در آرامش کامل بتواند برای بستن تیمی قدرتمند و برطرف کردن نیاز های کادر فنی اقدام کند.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 2 تیر 1402 بروزرسانی: 2 تیر 1402 گردآورنده: majalepc.ir شناسه مطلب: 2155

به "باشگاه پرسپولیس: به دور از هیاهو و بر اساس نیاز های کادر فنی اقدام می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باشگاه پرسپولیس: به دور از هیاهو و بر اساس نیاز های کادر فنی اقدام می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید