برج میلاد، آزادی و پل طبیعت قرمز شد

به گزارش مجله تخصصی کامپیوتر، برج میلاد، برج آزادی و پل طبیعت به مناسبت روز جهانی ایدز قرمز شد و شهرداری تهران برنامه هایی برای گسترش ارتقاء آگاهی مردم درباره ایدز ارائه کرد.

برج میلاد، آزادی و پل طبیعت قرمز شد

به گزارش شهر، در آستانه روز جهانی ایدز شب گذشته 3 سازه مهم شهری به رنگ قرمز درآمدند تا اهمیت مطلعی رسانی درباره ایدز را یادآور شوند و هم زمان با این اتفاق، از امروز گالری نقاشی بچه ها متاثر از ایدز در نگارخانه مجازی گالری آنلاین برگزار می گردد.

مخاطبان و علاقمندان این حوزه می توانند با مراجعه به گالری آنلاین HIV.galleryonline.ir از این نمایشگاه بازدید نمایند. تمامی عواید حاصل از فروش آثار این نمایشگاه صرف تهیه تبلت برای آموزش آنلاین بچه ها متاثر از ایدز خواهد شد.

از دیگر فعالیت های این پروژه می توان به کمپین مدرسه ات با من اشاره نمود. این کمپین در راستای حمایت تحصیلی بچه ها متاثر از ایدز در پلتفرم جمع سپاری راتا به آدرس ratacf.ir/madresebaman راه اندازی شده است و هدف آن تامین 30 عدد تبلت با حمایت افراد نیکوکار برای حضور دانش آموزان تحت تاثیر ایدز در کلاس های آنلاین مدرسه است.

تمامی این اقدامات در قالب پروژه ویروسی که با ما زندگی می نماید و توسط موسسه کاهش آسیب سیمای سبز رهایی شکل گرفته است.

هم زمان با روز جهانی ایدز و در راستای مطلعی رسانی پیرامون پیشگیری از انتشار ویروس اچ آی وی و اصلاح رفتار جامعه و برطرف انگ و تبعیض برای کسانی که با ایدز زندگی می نمایند باشگاه مثبت موسسه کاهش آسیب سیمای سبز رهایی اقدام به راه اندازی این پروژه نموده است.

در ماه های اخیر به واسطه اپیدمی جهانی بیماری کرونا، بسیاری از افراد جامعه به کرونا مبتلا شده یا به نوعی با آن درگیر بوده اند که این تجربه شباهت زیستی فراوانی با افرادی دارد که با بیماری ایدز زندگی می نمایند که مساله استیگما (انگ)، ضعف شدید جسمانی، مسائل اقتصادی و بیکاری، ترس از بیماری و همچنین ترس از افشای بیماری از این دست تجربیات است.

به همین دلیل تمامی افرادی که تجربه ای از انگ و تبعیض در دوران همه گیری کرونا دارند می توانند این تجربه را در فضای مجازی با هشتگ #ویروسی که بامازندگی می نماید منتشر نمایند و از این طریق به افزایش مطلعی جامعه در این راستا یاری نمایند.

لازم یه ذکر است باشگاه مثبت سیمای سبز رهایی با پروژه ویروسی که با ما زندگی می نماید با شبیه سازی شرایط زندگی با ایدز به وسیله یادآوری روزهای زندگی با کرونا، افراد جامعه را به تعمق بیشتر و درک مناسب تر از شرایط افرادی که با اچ آی وی/ایدز زندگی می نمایند دعوت می نماید.

باشگاه مثبت موسسه کاهش آسیب سیمای سبز رهایی فضایی است جهت ارائه خدمت به افرادی که با ایدز زندگی می نمایند.

به گزارش فارس، از آنجا که این افراد به دلیل انگ و تبعیض با مسائل اجتماعی گسترده ای روبرو هستند و یا به علت شرایط بیماری و ضعف بدنی توانایی اشتغال ندارند، سیمای سبز رهایی در قالب باشگاه مثبت به ارائه خدمات به افرادی که با ایدز زندگی می نمایند و همچنین افرادی که زندگی آنها متاثر از ایدز است (مانند فرزندان این افراد) می پردازد و به یاری احتیاج سنجی های دوره ای، از احتیاج ها و مسائل این مددجویان مطلع شده و با یاری خیرین محترم و مردم عزیز و همچنین سازمان بهزیستی کشور نسبت به برطرف این مسائل اقدام می نماید.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 11 دی 1399 بروزرسانی: 11 دی 1399 گردآورنده: majalepc.ir شناسه مطلب: 1249

به "برج میلاد، آزادی و پل طبیعت قرمز شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برج میلاد، آزادی و پل طبیعت قرمز شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید