جابه جایی مسافر از شهرهای آلوده کشور به شیراز متوقف گردد

به گزارش مجله تخصصی کامپیوتر، خبرنگاران/فارس شهردار شیراز صراحتا خواهان توقف کامل جابه جایی مسافر از شهرهای آلوده کشور به شیراز شد و این اقدام زا یک گام اثرگذار در مهار کروناویروس دانست.

جابه جایی مسافر از شهرهای آلوده کشور به شیراز متوقف گردد

حیدر اسکندرپور سه شنبه 20 اسفند در حاشیه بازدید از ترمینال کاراندیش شیراز با تاکید بر اینکه حفظ سلامتی شهروندان اولویت نخست شهرداری است، گفت: توقف انتقال مسافر به شیراز، انتظار مردم شیراز از مسئولان به شمار میرود و این امری حیاتی است و حتی نباید حتی به فردا موکول گردد.

شهردار شیراز افزود: از متولیان حمل و نقل جاده ای درخواست می کنم که صدور صورت شرایط برای شرکت های مسافربری بین شهری را متوقف نمایند و اجازه صدور صورت شرایط برای این شرکت ها را ندهند.

اسکندرپور همچنین شرح داد: از ابتدای شیوع ویروس کرونا در ایران، شهرداری شیراز اقداماتی همچون ضدعفونی مستمر و روزانه خیابان ها، مقابل بیمارستان ها، بوستان ها، سرویس های بهداشتی عمومی، اتوبوس ها و مینی بوس های درون شهری، ایستگاه ها و قطارهای مترویی، پایانه های اتوبوسرانی و ...، اجرایی شده است.

به گفته شهردار شیراز تخصیص بودجه ویژه مبارزه با شبوع ویروس کرونا، یاری به آزمایشگاه تشخیص این ویروس، تمدید مهلت دریافت عوارض ساختمانی، ارایه تمهیداتی برای کاهش مراجعه حضوری شهروندان به حوزه های مختلف شهری از دیگر اقدامات تصمیم گیری و اجرایی شده از سوی شورای شهر و شهروداری شیراز بوده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 9 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: majalepc.ir شناسه مطلب: 768

به "جابه جایی مسافر از شهرهای آلوده کشور به شیراز متوقف گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جابه جایی مسافر از شهرهای آلوده کشور به شیراز متوقف گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید