دارن آرنوفسکی سریال رئیس ساحل را خواهد ساخت

به گزارش مجله تخصصی کامپیوتر، دارن آرنوفسکی کارگردان فیلم هایی همچون مرثیه ای برای یک رویا و مادر! قصد دارد سریال رئیس ساحل را بسازد که به فساد گسترده نیروهای گارد ساحلی نیویورک می پردازد.

دارن آرنوفسکی سریال رئیس ساحل را خواهد ساخت

اغلب سینمادوستان دارن آرنوفسکی را به خاطر فیلم های روان شناسانه اش به خاطر می آورند. آثاری دارای مضامین فرا واقع گرایی، دراماتیک و بعضا مذهبی که توانسته اند نظر مثبت منتقدین و بینندگان را به دست آورند. آخرین فیلم آرونوفسکی مادر! است که عده ای آن را دوست داشتند و حتی ستایش اش کردند و در مقابل بسیاری از تماشاگران این فیلم را افتضاح و گنگ دانستند. آرنوفسکی پس از این فیلم سینمایی به سراغ مدیوم تلویزیون رفت و طی همکاری با نشنال جئوگرافیک در سال 2018 مجموعه مستند یک سنگ عجیب را ساخت. این کارگردان آمریکایی باری دیگر قصد دارد یک سریال بسازد و این بار به سراغ مقاله نیویورک تایمز پیرامون فساد گسترده نیروهای گارد ساحلی نیویورک رفته است.

سریال جدید آرنوفسکی رئیس ساحل نام خواهد داشت و به رفتارهای غیرقانونی و مجرمانه رئیس گارد ساحلی شهر نیویورک، پیتر استاین می پردازد. مدتی قبل دیوید گاوی هربرت مقاله ای در این زمینه برای نیویورک تایمز نوشت و سریال آرنوفسکی اقتباسی از آن گزارش به شمار می رود. به منظور افزایش کیفیت و پرداخت درست به جزئیات گاوی هربرت قرار است به عنوان تهیه کننده اجرایی در این پروژه حضور داشته باشد.

  • وونگ کار وای سریال شکوفه های شانگهای را می سازد

نیویورک تایمز در 3 تیرماه (23 ژوئن) سال جاری با گزارشی مفصل به قلم دیوید گاوی هربرت به اعمال غیراخلاقی و غیرقانونی گارد ساحلی نیویورک تحت رهبری پیتر استاین پرداخت. استاین 40 سال ریاست این نهاد را بر عهده داشت و بر اساس مقاله نیویورک تایمز طی این مدت اعمالی در راستای دست بردن در گزارش های مربوط به غرق شدن افراد، شکل گیری فساد چند جانبه و حمایت از رفتارهای دیوانه وار اجرا شده است. آرونوفسکی برای به دست آوردن حق ساخت مجموعه ای تلویزیونی بر این اساس با 10 شخص دیگر به رقابت پرداخت که در نهایت توانست برنده نهایی آن مزایده باشد.

آرونوفسکی با نخستین فیلم بلندش یعنی پی شناخته شد، اما دلیل عمده محبوبیت او نزد سینمادوستان فیلم مرثیه ای بر یک رؤیا است. این فیلم زندگی خصوصی چهار شخصیت اصلی اش را با یکدیگر درمی آمیزد و با سبکی خاص و به دور از کلیشه های این دست آثار نشان می دهد که اعتیاد چگونه آن ها را در دنیایی از توهم و درماندگی ناگهانی گرفتار می کند. از دیگر آثار آرونوفسکی می توان به قوی سیاه اشاره کرد که در هشتاد و سومین دوره مراسم اسکار جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش اول زن را برای ناتالی پورتمن به ارمغان آورد.

منبع: SlashFilm

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 17 مهر 1399 بروزرسانی: 17 مهر 1399 گردآورنده: majalepc.ir شناسه مطلب: 1073

به "دارن آرنوفسکی سریال رئیس ساحل را خواهد ساخت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دارن آرنوفسکی سریال رئیس ساحل را خواهد ساخت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید