صعود 3 آزادکار ایران به مرحله نیمه نهایی مسابقات جهانی مجارستان

به گزارش مجله تخصصی کامپیوتر، سه نماینده ایران به مرحله نیمه نهایی مسابقات پنج وزن دوم رقابت های کشتی آزاد زیر 23 سال (امیدها) قهرمانی جهان راه یافتند.

صعود 3 آزادکار ایران به مرحله نیمه نهایی مسابقات جهانی مجارستان

به گزارش ایرنا، رقابت های پنج وزن دوم کشتی آزاد زیر 23 سال (امیدها) قهرمانی جهان از امروز (سه شنبه/ هفتم آبان) در بوداپست مجارستان آغاز شد که سه نماینده ایران به مرحله نیمه نهایی راه یافته اند. نتایج کشتی گیران کشورمان در این مسابقات (تاکنون) به شرح زیر است:

در وزن 61 کیلوگرم محمدباقر یخکشی پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با نتیجه 6 بر 4 از سد چارلز تاکر از آمریکا گذشت و به مرحله یک چهارم نهایی راه یافت. وی در این مرحله مقابل آرسن هاروتونیان از ارمنستان با نتیجه 13 بر 6 مغلوب شد و باید منتظر حضور حریفش در دیدار فینال باشد تا بتواند برای کسب مدال برنز در گروه شانس مجدد به کار خود ادامه دهد.

در وزن 74 کیلوگرم محمد نخودی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با نتیجه 5 بر 2 دارخان یسنگالی از قزاقستان را مغلوب کرد. وی در دور بعد و در مرحله یک چهارم نهایی با نتیجه 10 بر 6 از سد بیامبادورج بات اردن از مغولستان گذشت و راهی مرحله نیمهن هایی شد. نخودی در این مرحله با موراد کوراماگومدوف از مجارستان کشتی می گیرد.

در وزن 86 کیلوگرم کامران قاسم پور در دور نخست با نتیجه 5 بر صفر هوانس مخیتاریان از ارمنستان را مغلوب کرد. وی در دور دوم در مصاف با کریستوف سادوویک از لهستان با نتیجه 6 بر صفر به پیروزی دست یافت و راهی دور سوم شد. قاسم پور در این دور و در مرحله یک چهارم نهایی با نتیجه 3 بر صفر گانخویاک گانباتار از مغولستان را شکست داد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. وی در این مرحله به مصاف عثمان گوجن از ترکیه می رود.

در وزن 92 کیلوگرم حسین شهبازی پس از استراحت در دور اول در دور دوم با نتیجه 12 بر 2 مغلوب بو نیکال از آمریکا شد و باید منتظر حضور این حریف در دیدار فینال باشد تا وی نیز شانس ادامه کار در گروه بازنده ها را بدست آورد.

در وزن 125 کیلوگرم امیرحسین زارع پس از استراحت در دور نخست در دور دوم مقابل سامهان جبرائیلوف از مولداوی با نتیجه 11 بر صفر پیروز شد. وی در دور بعد و در مرحله یک چهارم نهایی با نتیجه 17 بر 7 یوسوپ باتیرمورزایف از قزاقستان را از پیش رو برداشت و راهی مرحله نیمه نهایی شد. زارع در این مرحله به مصاف زوریکو اورتاشویلی از گرجستان می رود. مسابقات نیمه نهایی اوزان فوق از ساعت 19:45 امشب برگزار می شود.

منبع: عصر ایران
انتشار: 27 آذر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: majalepc.ir شناسه مطلب: 462

به "صعود 3 آزادکار ایران به مرحله نیمه نهایی مسابقات جهانی مجارستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صعود 3 آزادکار ایران به مرحله نیمه نهایی مسابقات جهانی مجارستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید