عقده ای نیستم ولی تا انتهای ماجرای درگیری با ایجنت را می روم

به گزارش مجله تخصصی کامپیوتر، چند روز پیش بود که یک ایجنت فوتبال با رضا مهاجری سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران درگیر شد و بینی این مربی را شکست.

عقده ای نیستم ولی تا انتهای ماجرای درگیری با ایجنت را می روم

مهاجری در این خصوص به رادیو تهران گفت: این آقا بعد از اتفاق اتفاق افتاده چندبار تماس گرفت که جوابش را ندادم. چند واسطه هم فرستاده است ولی تا آخر ماجرا را می روم. از حق شخصی ام می گذرم ولی اینجا احساس می کنم توهینی شده است که باید جوابگو باشم. اگر من رفتاری می کنم باید جوابگو باشم.

وی در پاسخ به این سئوال که آیا ممکن است با بازیکنان این ایجنت برخورد متفاوتی داشته باشد؟ تاکید نمود: بازیکن که گناهی ندارد. احترامی که برای دیگر بازیکنان قائلم، برای بازیکنان این ایجنت هم قائلم. آدم عقده ای نیستم که بخواهم به خاطر یک نفر دیگر، بازیکن را تحت فشار بگذارم.

سرمربی تیم فوتبال نساجی ادامه داد: تا روزی که در فوتبال باشم اصول خودم را پیاده می کنم. همواره به یکسری قوانین پایبند بوده ام. تیم ما نه مدیر داشت و نه مالک؛ بازیکنانم 50 روز بدون قرارداد تمرین کرد. اینکه اینطور مورد لطف دوستان قرار می گیریم، زشت است.

مهاجری در مورد وضعیت مالکیت نساجی هم گفت: ظاهرا مالکان قبلی برگشته اند و ان شاءالله قراردادها امروز و فردا ثبت می گردد. امیدوارم نساجی هم به باشگاه ها دارای ساختار اضافه گردد که با رفتن و آمدن یک نفر به آن صورت دچار مشکل نگردد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 13 شهریور 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: majalepc.ir شناسه مطلب: 187

به "عقده ای نیستم ولی تا انتهای ماجرای درگیری با ایجنت را می روم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عقده ای نیستم ولی تا انتهای ماجرای درگیری با ایجنت را می روم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید