مورد عجیب گابریله پین؛ از ادعا های تهران تا وقایع امارات

به گزارش مجله تخصصی کامپیوتر، فرهاد مجیدی در ماجراجویی جدیدش در امارات دستیاران تهرانش را در کنارش دارد. در هفته ای که گذشت صالح مصطفوی و گابریله پین هم به امارات رفتند تا در کنار مجیدی بخشی از تیم راهنمایی الاتحاد الکلباء باشند.

مورد عجیب گابریله پین؛ از ادعا های تهران تا وقایع امارات

به گزارش خبرنگاران، اتفاق عجیب در این میان اضافه شدن گابریله پین به تیم مجیدی بود. چرا که در سه هفته گذشته در ایران و کمی قبل ترش در کل روز های فصل قبل بعضی از اختلاف شدید میان مجیدی و پین دم می زدند.

گابریله پین مربی با کارنامه ای بود که همواره به عنوان نفر دوم روی نیمکت تیم ها نشسته بود. او به استقلال آمد و در کنار فرهاد مجیدی استقلال دست نیافتنی فصل قبل را ساختند. عملکرد خوب استقلال موجب شد تا خیلی زود عده ای فرهاد مجیدی را در ساختن این موفقیت بی تاثیر بدانند و همه چیز را به مرد آرام ایتالیایی روی نیمکت نسبت دهند.

دوگانه سازی های ایرانی هم خیلی زود بر آتش این شایعات دمید. عده ای می گفتند که تیم را پین ساخته و حالا بهره برداریش را مجیدی می نماید یا اینکه مجیدی صالح مصطفوی را به کنفرانس خبری می فرستد، ولی به پین چنین اجازه ای نمی دهد و این را دلیلی بر ترس مجیدی از افشای راز تاثیر پین می دانستند. این حرف ها در حالی بود که تاثیر شخص فرهاد مجیدی بر استقلال قابل چشم پوشی نبود و اساسا حضور پین هم در تیمش بخشی از برنامه او برای قهرمانی بود.

ماجرا، اما با باز شدن پای مدیربرنامه های داخلی پین عجیب تر شد. او مدام در اینستاگرام از اختلاف مجیدی و پین می گفت. از اینکه پین از شرایطش در استقلال به شدت ناراضی است و قصد ترک تیم را دارد.

با رفتن مجیدی این ادعا ها پررنگ تر شد و او مدعی شده بود که پین که تا کنون هیچ تجربه ای در مقام سرمربی نداشته فقط به عنوان سرمربی به استقلال بر می شود. درست در روز هایی که استقلال بی سرمربی در بازار جابجایی مشغول مذاکره بود عده ای با این ادعا ها می خواستند پین را به نیمکت استقلال برسانند.

ولی به یکباره دیدیم که پین بی سروصدا و هیچ نارضایتی سر از امارات و تیم فرهاد مجیدی در آورد. انتقالی که نشان می داد همه آن ادعا ها بی اساس است و رابطه فرهاد مجیدی و پین چیزی غیر از شانتاژ رسانه ای است. شاید روایت همین رویداد به ما تصویری دقیق از آنچه در فوتبال مان می گذرد را نشان بدهد. کوشش برای ایجاد بحران های ساختگی و رسیدن عده ای به منفعت های اقتصادی. نتیجه اش ممکن است فروریختن امید میلیون ها طرفدار باشد.

منبع: فرارو
انتشار: 2 مرداد 1401 بروزرسانی: 2 مرداد 1401 گردآورنده: majalepc.ir شناسه مطلب: 1994

به "مورد عجیب گابریله پین؛ از ادعا های تهران تا وقایع امارات" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مورد عجیب گابریله پین؛ از ادعا های تهران تا وقایع امارات"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید