متقاضیان مسکن ملی فقط 2 روز برای تکمیل آورده فرصت دارند ، شروع واگذاری اراضی از هفته آینده

به گزارش مجله تخصصی کامپیوتر، مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران گفت: متقاضیان مسکن ملی تا 2 روز آینده باید آورده اولیه و مدارک خود را تکمیل نمایند.

متقاضیان مسکن ملی فقط 2 روز برای تکمیل آورده فرصت دارند ، شروع واگذاری اراضی از هفته آینده

جهت دریافت خدمات قیمت درب ضد سرقت با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان ارائه دهنده بهترین درب ضد سرقت ایرانی و خارجی میباشد.

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرنگاران خلیل محبت خواه مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران با بیان اینکه یک هزار و 360 متقاضی تا به امروز آورده خود را برای طرح اقدام ملی مسکن تکمیل نموده اند، گفت: بر اساس آخرین التیماتومی که اعلام نموده ایم استقبال متقاضیان برای تکمیل آورده خود بسیار خوب بوده است.

او ادامه داد: متقاضیان باید تا 2 روز آینده اطلاعات و مدارک خود را برای طرح اقدام ملی مسکن هرچه سریع تر تکمیل نمایند.

محبت خواه شرح داد: متاسفانه تا پیش از اتمام آخرین زمان تکمیل آورده تنها 260 نفر اطلاعات و آورده خود را تکمیل نموده بودند اما بعد از آخرین اطلاع رسانی، متقاضیان بیشتری اطلاعات و مدارک خود را برای ثبت نام در این بخش وارد نموده اند.

مدیر کل راه و شهرسازی استان تهران اظهار کرد: آورده اولیه که باید برای طرح اقدام ملی مسکن واریز گردد، 40 میلیون تومان است و بعد از واریز این مبلغ، ساخت پروژه ها شروع می گردد.

محبت خواه با اشاره به اینکه هم اکنون تمامی اراضی آماده است اما هنوز بسیاری از متقاضیان آورده خود را در این بخش تکمیل ننموده اند، اضافه کرد: ساخت پروژه های مسکن ملی در حال اجرا است و اراضی آنها تامین شده و بنابراین باید هر چه سریع تر برای افزایش سرعت در اجرای پروژه ها متقاضیان آورده های خود را تکمیل نمایند.

  • شروع واگذاری اراضی از هفته آینده

مدیر کل راه و شهرسازی استان تهران گفت: اراضی این بخش ها و واحدها تامین شده و به زودی و در هفته های آینده واگذاری این اراضی شروع می گردد.

محبت خواه تاکید نمود: در صورتی که متقاضیان تا زمان اعلام شده مدارک و آورده خود را تکمیل ننمایند، از طرح اقدام ملی مسکن حذف می شوند.

او توضیح داد: امکان ثبت نام مجدد در مراحل بعدی طرح اقدام ملی مسکن و یا پروژه های بعدی ممکن است برای انصراف دهندگان و یا حذف شدگان وجود نداشته باشد.

براساس این گزارش متقاضیان مسکن ملی در تهران بیش از یک ماه بود که به مراحل واریز وجه رسیده بودند، اما خبری از تکمیل مدارک و واریز آورده اولیه نبود، موضوعی که با تکمیل به موقع ساخت مسکن ملی ارتباط مستقیم دارد و در صورتی که متقاضیان سر وقت آورده خود را برای تزریق به پروژه واریز ننمایند ساخت واحدها تا سال 1400 تکمیل نخواهد شد. به همین دلیل اداره کل راه و شهرسازی استان تهران گفت واریز نشدن قسط اولیه متقاضیان مسکن ملی در تهران در موعد مقرر به منزله انصراف از پروژه تلقی خواهد شد.

  • التهابات بازار مسکن کنترل می گردد؟
منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 24 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: majalepc.ir شناسه مطلب: 961

به "متقاضیان مسکن ملی فقط 2 روز برای تکمیل آورده فرصت دارند ، شروع واگذاری اراضی از هفته آینده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "متقاضیان مسکن ملی فقط 2 روز برای تکمیل آورده فرصت دارند ، شروع واگذاری اراضی از هفته آینده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید