نامه صالحی امیری به رئیس شورای المپیک آسیا در پی سلب میزبانی ایران در لیگ قهرمانان

به گزارش مجله تخصصی کامپیوتر، رئیس کمیته ملی المپیک در نامه ای به رئیس شورای المپیک آسیا اعتراض رسمی ایران به سلب امتیاز میزبانی کشورمان در لیگ قهرمانان آسیا را خاطرنشان کرد.

نامه صالحی امیری به رئیس شورای المپیک آسیا در پی سلب میزبانی ایران در لیگ قهرمانان

از سفر با تور سریلانکا به یکی از زیباترین کشورهای آسیایی سفر کنید و از شهرهای زیبای کلمبو و بنتوتا دیدن کنید.

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت کمیته ملی المپیک، در پی تصمیم کنفدراسیون فوتبال آسیا AFC مبنی بر سلب میزبانی از نمایندگان فوتبال ایران در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا، رضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک طی نامه ای اعتراض رسمی ایران را به رئیس OCA گفت. در متن نامه فوق آمده است:

جناب شیخ احمد الفهد الصباح

ریاست شورای المپیک آسیا

موضوع: تصمیم کنفدراسیون فوتبال آسیا در مورد مسابقات لیگ فوتبال

ریاست محترم،

نظر شما را نسبت به تصمیم غیر منتظره اخیر کمیته مسابقات کنفدراسیون فوتبال آسیا در مورد لغو برگزاری مسابقات لیگ قهرمانی کنفدراسیون فوتبال آسیا درتهران و برگزاری این مسابقات در کشور سوم، که مغایر با قوانین و مقررات مربوطه کنفدراسیون فوتبال آسیامی باشد، جلب می نمایم.

این تصمیم یک طرفه و بدون مشورت با فدراسیون ملی فوتبال اتخاذ شده چرا که این فدراسیون می توانست عدم وجود مسائل و مشکل امنیتی برای سفر و شرکت تیم دیگر کشورها در مسابقات تهران و این که شرایط کاملا تحت کنترل است، را تضمین نماید.

خواهشمند است با استفاده از روابط حسنه و صندلی خود، به کنفدراسیون فوتبال آسیا توصیه نمائید تا در این تصمیم تجدید نظر گردد تا حقوق باشگاه های ایرانی طبق منشور المپیک و اساسنامه فیفا و به دور از تبعیض، حفظ گردد.

آخرین نکته حائز اهمیت، این است که کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش و جوانان و سایر مقامات ذیصلاح تضمین می نمایند که به هیچ وجه خطری وجود ندارد و تیم ها می توانند در امنیت به ایران سفر نمایند.

حمایت و میانجی گری شما در این امر مهم، باعث کمال امتنان خواهد بود. در انتظار دریافت بازخورد شما می باشیم، شخصا مراتب ارادت خود را ابراز می نمایم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 18 بهمن 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: majalepc.ir شناسه مطلب: 583

به "نامه صالحی امیری به رئیس شورای المپیک آسیا در پی سلب میزبانی ایران در لیگ قهرمانان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نامه صالحی امیری به رئیس شورای المپیک آسیا در پی سلب میزبانی ایران در لیگ قهرمانان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید