نمایشگاه تصویرگری به مکانی دیگر منتقل شد

به گزارش مجله تخصصی کامپیوتر، نمایشگاه هفته تصویرگری 98 که از روز آدینه (10 آبان ماه) در خانه هنرمندان ایران شروع به کار نموده بود و پس از چند روز به دلیل آنچه مسائل فنی عنوان شده است، تعطیل شد، قرار است از امروز (15 آبان ماه) در گالری آ برگزار گردد.

نمایشگاه تصویرگری به مکانی دیگر منتقل شد

به گزارش مجله تخصصی کامپیوتر، این نمایشگاه که قرار بود تا تاریخ 21 آبان ماه در خانه هنرمندان ایران دایر باشد، با اعلام روابط عمومی این نهاد فرهنگی تعطیل شد.

حالا روابط عمومی خانه هنرمندان ایران در پیغامی چنین عنوان نموده است که خانه هنرمندان ایران برای حفاظت از آثار هنرمندان تصویرگر در برابر مسائل احتمالی ناشی از تعمیرات خانه، با توافق انجمن تصویرگران، نمایشگاه هفته تصویرگری را به شکل زیر از روز چهارشنبه (15 آبان ماه) مجددا بازگشایی می نماید.

در این پیغام شرح داده شده است که نمایشگاه سالانه اعضای انجمن با عنوان ما تصویرگر هستیم در گالری های پاییز و میرمیران خانه هنرمندان ایران از روز سه شنبه 14 آبان دایر بوده و نمایشگاه های نشان آبان 97 شامل آثار کریم نصر نام بزرگ تصویرگری، علی اکبر صادقی نام آشنای تصویرگری و مریم محمودی مقدم نام نو تصویرگری در گالری آ به کار خود ادامه خواهند داد.

گالری آ از ساعت 16 الی 20 امکان بازدید دارد. این گالری در خیابان کریم خان زند، خیابان عضدی (آبان جنوبی)، کوچه ارشد، پلاک 7 واقع شده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 6 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: majalepc.ir شناسه مطلب: 482

به "نمایشگاه تصویرگری به مکانی دیگر منتقل شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نمایشگاه تصویرگری به مکانی دیگر منتقل شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید