نمایش امیدوار کننده پدیده ها در ملاقات ایران - ازبکستان، تکمیل اتفاق خوب با طلسم شکنی

به گزارش مجله تخصصی کامپیوتر، نمایش تیم فوتبال امید ایران در ملاقات برابر ازبکستان در راه حضور در المپیک 2020 توکیو نکاتی داشت که می تواند مدنظر قرار بگیرد.

نمایش امیدوار کننده پدیده ها در ملاقات ایران - ازبکستان، تکمیل اتفاق خوب با طلسم شکنی

به گزارش مجله تخصصی کامپیوتر، نخستین ملاقات تیم فوتبال امید ایران برابر ازبکستان که قطعا یکی از سخت ترین بازی های این تیم بود با تساوی یک - یک به خاتمه رسید اما گذشته از تمامی نقاط مثبت و منفی این مسابقه اعتماد به بازیکنان پیروز لیگ را باید یکی از نکات امیدوارنماینده در نمایش تیم حمید استیلی دانست.

استیلی و دستیارانش در آخرین اردوی آماده سازی تصمیمات مهمی اتخاذ کردند و با عبور از نام بعضی بازیکنان که سال ها در کنار این تیم حضور داشتند به مهره هایی اعتماد کردند که در لیگ به صورت ثابت و تاثیرگذار بازی می نمایند.

شناسایی بازیکنان مستعد البته یکی از شاخصه های معروف حمید استیلی در مربیگری است که پیش از این هم بازیکنان جوان زیادی مثل برادران محمدی، رامین رضاییان و ... از بازیکنان شاخص فوتبال کشور را کشف و معرفی نموده است.

در اردوی قطر متین کریم زاده، مجتبی نجاریان و رضا دهقانی به تیم امید دعوت شدند و با گذشت چند جلسه تمرین در ترکیب اصلی قرار گرفتند. این دو خیلی زود به فهرست نهایی راه یافتند و در بازی مقابل قطر و ازبکستان در ترکیب ثابت تیم امید به میدان رفتند.

شاید این تصور در مورد بازیکنان جدید وجود داشت که بدون سابقه بازی ملی و حضور در تیم امید چطور یکباره وارد ترکیب اصلی می شوند اما استیلی به بازیکنان پیروز لیگ اعتماد کرد و مزد این اعتماد نمایش درخشان پدیده هایی بود که پاسخ کادر فنی را در زمین به خوبی دادند و از بهترین های بازی نخست بودند.

رضا دهقانی به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شد و گل تساوی را به ثمر رساند. کریم زاده و نجاریان به جز چند صحنه وظایف دفاعی خودشان را به خوبی انجام دادند و البته با حرکات پا به توپ نشان دادند تیم امید دو مدافع کناری کامل با خصوصیات مناسب تدافعی و تهاجمی در اختیار دارد که در آینده حرف های بیشتری برای گفتن خواهند داشت.

به این فهرست نام جعفر سلمانی وینگر باشگاه صنعت نفت آبادان را هم اضافه کنید که در نیمه دوم به میدان آمد و در بازی های تدارکاتی اخیر هم یکی از مهره های تاثیرگذار حمید استیلی بود.

با همه این تفاسیر آنچه این اتفاقات را به خوبی کامل می نماید، نتیجه گیری تیم امید و راهیابی به المپیک 2020 توکیو است و در این صورت است که تمام زحمات به بار می نشیند. امیدها یکشنبه و چهارشنبه هفته پیش رو برابر کره جنوبی و چین قرار می گیرند. تیم امید کار دشواری برای صعود دارد و باید دید این تیم با تلفیقی از ستاره های نامدار مثل شکاری، نورافکن و صیادمنش همچنین پدیده های شایسته ای که در قطر کشف شدند می تواند طلسم را بشکند یا خیر.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 10 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: majalepc.ir شناسه مطلب: 645

به "نمایش امیدوار کننده پدیده ها در ملاقات ایران - ازبکستان، تکمیل اتفاق خوب با طلسم شکنی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نمایش امیدوار کننده پدیده ها در ملاقات ایران - ازبکستان، تکمیل اتفاق خوب با طلسم شکنی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید