همسر سابق حاکم دبی پرده از رازهای خاندان پادشاهی امارات برداشت

به گزارش مجله تخصصی کامپیوتر، همسر اول و سابق حاکم دبی افشاگری هایی درباره زندگی خود با شیخ محمد و رازهای خانواده پادشاهی دبی انجام داد.

همسر سابق حاکم دبی پرده از رازهای خاندان پادشاهی امارات برداشت

به گزارش گروه بین الملل مجله تخصصی کامپیوتر به نقل از پایگاه خبری خلیج آنلاین، رندا بنا همسر اول و سابق شیخ محمد بن راشد آل مکتوم حاکم دبی در مصاحبه با نشریه انگلیسی ساندی تایمز درباره زندگی خود و اینکه حاکم دبی چگونه عاشق او شد و به او پیشنهاد ازدواج داد و به جهان آمدن فرزندش و سپس طلاقش و اینکه چگونه از دیدن دخترش که اکنون به سن 40 سالگی رسیده محروم است صحبت کرد.

رندا در سن 64 سالگی برای اولین بار داستان زندگی اش با حاکم دبی را روایت و افشا کرد که چگونه ده ها سال برای برقراری ارتباط با دخترش که امروز در دهه چهل زندگی خود به سر می برد و با شیخ منصور معاون نخست وزیر امارات ازدواج نموده٬ کوشش نموده است.

لوییز کالاگان خبرنگار این نشریه به نقل از رندا بنا نوشت: شیخ محمد انسان بسیار سرسختی است٬ من تصمیم خودم را گرفتم و او را ترک کردم و اکنون مجازات من این است که نمی توانم منال٬ دخترم را ببینم.

رندا در مورد چگونگی آشنا شدن با شیخ محمد گفت که حاکم دبی هنگامی که رندا 16 ساله بود در یک مهمانی او را دیده و بعد به خواستگاریش رفته بود.

رندا همراه با بن راشد در لندن زندگی می کرد و سپس به دبی آمد٬ البته زندگی در یک امارت عربی برای او جالب نبود.

همسر سابق بن راشد در مورد علت جدایی اش گفت که او پس از به جهان آمدن دخترش در خلال سفر به بیروت فهمید که همسرش اشتباهی مرتکب شده و به همین دلیل تصمیم به طلاق گرفت.

رندا بعد از طلاق٬ امارات را ترک کرد و به بیروت رفت و در آنجا که غرق آتش جنگ داخلی بود ربوده شد. کسی که او را ربود٬ یکی از فرماندهان شبه نظامیان بود که رندا را مجبور به ازدواج با خود کرد. پس از آن زندگی رندا همراه با طوفان و خشونت های فراوان بود و سپس صاحب دو فرزند شد.

پس از انتها جنگ داخلی٬ رندا انتقام خود را گرفت و همسرش را تحویل مقامات داد تا او را دستگیر نمایند؛ در مقابل آنها به او اجازه دادند تا به همراه فرزندانش به ایتالیا برود که تا امروز هم در آنجا زندگی می نماید.

همسر سابق شیخ محمد بن راشد ادامه داد که او تنها یک عکس از کودکی منال را به رندا داد و آن تنها عکسی است که رندا از دخترش دارد. جالب توجه است که رندا چند سال بعد متوجه شد که این اصلا عکس منال نبوده و عکس یکی دیگر از فرزندان بن راشد بود و شیخ محمد او را فریب داده است.

وی اضافه نمود که چند روز قبل از اینکه به منظور شرکت در جشن عروسی منال قصد داشت به طور مخفیانه به دبی سفر کند٬ مورد حمله نهاده شد و شدت جراحات وی به حدی بود که نزدیک بود جانش را از دست بدهد.

رندا همانطور که خودش می گوید٬ رازهای خانواده مکتوم را برای چند دهه در سینه اش نگه داشته بود؛ به امید اینکه با این سکوت بتواند دخترش را ببیند. اما امروز شرایط سلامت او مناسب نیست و همچنین به شدت نگران است که با شکستن این سکوت٬ خودش و یا یکی از فرزندانش به دلیل انتقام مورد سوءقصد قرار بگیرند.

رندا بنا در انتها سخنان خود اظهار کرد: اگر به من اجازه دهند تا دخترم را ببینم همه چیز برایم جبران می گردد؛ همه آن چیزی که می خواهم این است که یک بار دیگر او را در آغوش بگیرم.

این اظهارات همسر اول حاکم دبی در حالی مطرح می گردد که شاهزاده هیا بنت الحسین همسر فراری شیخ محمد بن راشد آل مکتوم در دادگاه های خانواده انگلیس علیه شیخ محمد شکایت نموده و خواهان جلوگیری از ازدواج اجباری شده است.

شیخ محمد بن راشد آل مکتوم در 70 سالگی و درحالی که نخست وزیر و نایب رئیس امارات متحده عربی و همچنین حاکم دبی است با شاهزاده هیا 45 ساله که پیش از این عضو کمیته بین المللی المپیک بود ازدواج کرد که گفته می گردد این ازدواج ششم او بود. شیخ محمد از ازدواج های مختلف خود بیش از 20 فرزند دارد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 22 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: majalepc.ir شناسه مطلب: 596

به "همسر سابق حاکم دبی پرده از رازهای خاندان پادشاهی امارات برداشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "همسر سابق حاکم دبی پرده از رازهای خاندان پادشاهی امارات برداشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید