اخبار سیاسی

واتس اپ از دولت هند شکایت کرد

واتس اپ فیس بوک علیه مقررات دولت هند که این سرویس پیغام رسان را ملزم می نماید دسترسی به پیغامهای رمزنگاری شده را فراهم کند، شکایت کرد.

27 خرداد 1400

آمریکا 18 هواپیمای بی 52 و اف 18 در افغانستان مستقر نموده است

به گزارش خبرنگاران به نقل از یو اس ای تودی، ارتش آمریکا برای حفاظت از فرایند خروج نظامیان خود از افغانستان 18 هواپیمای جنگی شامل بمب افکن های بی 52 و جنگنده های اف 18 را در افغانستان مستقر نموده است.

22 خرداد 1400

نام نویسی افراد فاقد کد ملی با کد مهمان در سیستم نظام سلامت

خبرگزاری خبرنگاران- سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا ضمن تشریح برنامه وزارت بهداشت برای واکسیناسیون کرونا برای ایرانیان فاقد شناسنامه و کارت ملی، گفت: در این زمینه مقرر شد از سوی وزارت کشور به این افراد یک کد تعلق بگیرد که ما بتوانیم این کد را به عنوان...

19 خرداد 1400

سازمان جهانی بهداشت: جهان وارد مرحله آپارتاید واکسن شده

مدیر کل سازمان جهانی بهداشت دوشنبه مدعی شد جهان وارد مرحله آپارتاید واکسن شده است.

18 خرداد 1400

انتخاب دیاز کانل به عنوان دبیر اول حزب کمونیست کوبا

خبرگزاری خبرنگاران- همزمان با شصتمین سالگرد پیروزی بر تهاجم مزدوران به خلیج خوک ها، هشتمین کنگره حزب کمونیست این کشور با انتخاب دبیر اول جدید این حزب به پایان رسید.

13 خرداد 1400

پشت پرده اعطای یک جایزه نوبل

آموزشگاه سوئدی نوبل با اسنادی که پس از 50 سال منتشر نموده از داستان پرفراز و نشیب اعطای جایزه نوبل ادبیات به الکساندر سولژنیتسین پرده برداشته است.

11 خرداد 1400

تماس تلفنی بلینکن با علی اف

الهام علی اف، رئیس جمهوری آذربایجان، و آنتونی بلینکن، وزیر امور خارجه آمریکا، روز چهارشنبه در تماسی تلفنی درباره موضوعات دوجانبه، منطقه ای و بین المللی گفت وگو کردند.

10 خرداد 1400

بلینکن: به اقدام علیه فعالیت های ایران در دیگر حوزه ها ادامه می دهیم

خبرنگاران : وزیر خارجه آمریکا با متهم کردن ایران به فعالیت های ثبات زدا در منطقه، مدعی شد با وجود حصول توافق هسته ای، واشنگتن بازهم تاکید کرده که به اقدام علیه فعالیت های تهران در دیگر حوزه ها ادامه می دهد.

10 خرداد 1400

گزارش عضو شورای نگهبان از آنالیز 20 ساعته طرح جوانی جمعیت

تهران (پانا) - عضو حقوقدان شورای نگهبان در ادامه سلسله گزارش های خود به مردم، گزارشی از جلسه روز چهار شنبه شورای نگهبان ارائه کرد.

8 خرداد 1400

سفر مجدد وزیر امورخارجه فرانسه به بیروت

خبرنگاران : منابع خبری اعلام کردند: وزیر خارجه فرانسه بار دیگر به لبنان می رود

3 خرداد 1400

کی یف در حال فدا کردن جان و امنیت مردم در جنوب شرق اوکراین است

به گزارش خبرنگاران به نقل از تاس، نماینده ویژه روسیه در کارگروه مذاکرات اوکراین، از رد پیشنهاد روسیه برای معین مکانیسم مربوط به جلوگیری نقض آتش بس توسط کی یف اطلاع داد.

3 خرداد 1400

عزم عراق برای خرید جنگنده های جدید، استراتژی جاده های امن حشد شعبی در دیالی

انفجار دوبمب در دیالی و کشته و زخمی شدن هفت نفر بر اثر آن، عزم بغداد برای خرید جنگنده های جدید، استراتژی جاده های امن حشد شعبی در دیالی و امنیت کامل استان نینوا به برکت اقدامات پیشدستانه نیروهای مردمی عراق از مهمترین تحولات امنیتی این کشور است.

30 اردیبهشت 1400

سیگنال های امیدبخش درباره ارزانی مسکن

خبرنگاران : بازار مسکن در ماه های پایانی دولت دوباره به سمت نوسان قیمتی در حرکت است و بسیاری از کارشناسان عنوان می نمایند اقدامات دولت بازار را به سمت آرامش موقتی و ارزانی مسکن راهنمایی می نماید.

30 اردیبهشت 1400

حمله پهپادی یمن به جنوب عربستان، 16 حمله هوایی ائتلاف سعودی به مأرب

منابع خبری از حمله پهپادی یمن به جنوب عربستان و همچنین حملات هوایی ائتلاف سعودی به مأرب خبر دادند.

29 اردیبهشت 1400

لندن اظهارنظر جنجالی جانسون درباره قربانیان کرونا را انکار کرد

وزیر دفاع دولت انگلیس در ادعایی گزارش رسانه ای درباره اظهارنظر نخست وزیر این کشور که اهانت و بی تفاوتی وی به قربانیان کرونا را نشان می دهد، نادرست خواند.

29 اردیبهشت 1400

خبرنگاران پژوهشگر مالی: سرمایه گذاری مهمترین عامل افزایش فراوری است

بیرجند - خبرنگاران - دکترای علوم اقتصاد و پژوهشگر مالی گفت: افزایش فراوری در هر منطقه به عواملی احتیاج دارد که مهمترین عامل در این زمینه سرمایه و سرمایه گذاری است.

23 اردیبهشت 1400

بازتاب تصویر افسر زن مسؤول حراست مسجد الحرام در شبکه های اجتماعی سعودی

تصاویری که وزارت کشور عربستان از اولین افسر زن مسؤول حراست مسجد الحرام منتشر کرد، واکنش گسترده فعالان شبکه های اجتماعی را به دنبال داشت.

22 اردیبهشت 1400

لبنیات در ماه رمضان گران نمی گردد

سخنگوی انجمن صنایع لبنی گفت: علی رغم افزایش قیمت عوامل فراوری و حاشیه سود صنایع لبنی، قیمت لبنیات در ماه رمضان تغییری ندارد.

22 اردیبهشت 1400

مسافران کرونایی شناسایی نمی شوند

با وجود الزام به استعلام مسافران مبتلا به کرونا در سفر با وسایل نقلیه عمومی، اما آژانس های مسافرتی هنوز به سامانه ای که این بیماران را شناسایی کند، دسترسی ندارند و بدون استعلام، خدمات سفر می فروشند.

21 اردیبهشت 1400

مونسان: تجارب دیروز و امروز را چراغی فراروی آینده میراث بشری کنیم

علی اصغر مونسان در پیامی به مناسبت روز جهانی بناها و محوطه های تاریخی گفت: 18 آوریل (29 فروردین) که به عنوان روز جهانی بناها و محوطه های تاریخی نامیده شده فرصت مغتنمی است تا به موضوع میراث فرهنگی به طور عام و برنامه ها و سیاست های مرتبط با این مناسبت به صورت...

20 اردیبهشت 1400
تعداد: (402)