واقعیت باورنکردنی درباره گلشیفته فراهانی!

به گزارش مجله تخصصی کامپیوتر، خبرنگاران: گلشیفته فراهانی در مصاحبه اخیر خود بیان کرد که شخصا آدم بسیار دلقک و شوخ طبعی است و به بازی کردن در فیلم های طنز علاقه دارد.

واقعیت باورنکردنی درباره گلشیفته فراهانی!

گلشیفته فراهانی بازیگر زن مشهور است . گلشیفته فراهانی از ایران مهاجرت نموده است . گلشیفته فراهانی ویدیو از خود در حال حرکات موزون با آهنگ محسن چاوشی خواننده مشهور پاپ داخل کشور منتشر نموده است.گلشیفته فراهانی این روزها در حال استراحت است و فیلم نو گلشیفته فراهانی که اکشن و جنایی است به تازگی به مرحله اکران رسیده است.

به گزارش خبرنگاران، گلشیفته فراهانی سوپرساتار مطرح ایرانی که از ایران مهاجرت نموده است در آخرین مصاحبه خود گفت که شخصیت او بسیار شوخ طبع است.

گلشیفته درباره بازی کردن در یک کمدی تمام عیار گفت:من بسیار بامزه هستم! همانقدر که تراژدی و درام در درون من هست، من یک دلقک درون دارم. واقعا دوست دارم کاری بازی کنم که بتوانم درآن بامزه باشم.

اولین کسی که این را به من گفت ریدلی اسکات بود وقتی که فیلم یک مشت دروغ را می ساختم به من گفت :در اوج بازیگری یکی از کارهایی که می توانی انجام بدهی بازی در کمدی است. پس آره، امیدوارم که روزی اتفاق بیفتد.

مدیریت اینستاگرام گلشیفته فراهانی

گلشیفته درباره اینستاگرام 12میلیون فالوئری که روی این شبکه اجتماعی دارد هم صحبت کرد:حقیقتش ایده ای ندارم که چطور مدیریتش کنم. من خیلی دیر به اینستاگرام پیوستم. و همه چیز را غریزی جلو می برم.

به نظرم حقیقت و واقعی بودن کلید اصلی آن است. مدیریت اینستاگرامم خیلی سخت است چون تعداد زیادی مخاطب ایرانی و بین المللی دارم.برای آدم هایی مثل من که در تبعید هستند، انگار در یک برزخ گیر نموده ایم.

من اهل فرانسه نیستم، اما حالا بیش از 13 سال است که بیرون ایران هستم.انگار باید برای خودتان یک قاره جدا بسازید که قوانین خودش را داشته باشد و آن را مال خود کنید.

منبع: وقت صبح

این مطلب از صفحه وبگردی تهیه شده و فقط جنبه تفریح دارد

منبع: رکنا
انتشار: 30 آبان 1400 بروزرسانی: 30 آبان 1400 گردآورنده: majalepc.ir شناسه مطلب: 1760

به "واقعیت باورنکردنی درباره گلشیفته فراهانی!" امتیاز دهید

1 کاربر به "واقعیت باورنکردنی درباره گلشیفته فراهانی!" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واقعیت باورنکردنی درباره گلشیفته فراهانی!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید