کیفیت خدمات رسانی به مددجویان مطابق استانداردهای روز باشد

به گزارش مجله تخصصی کامپیوتر، خبرگزاری خبرنگاران- مسئولان گروه اقتصادی گردشگری و بنیاد نیکوکاری یاس به مناسبت ایام ولادت حضرت محمد(ص) و امام جعفرصادق(ع) از دو مرکز نگهداری و توانبخشی معلولان ذهنی و جسمی بازدید کردند.

کیفیت خدمات رسانی به مددجویان مطابق استانداردهای روز باشد

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران، در جریان بازدید از دو مرکز توانبخشی در جنوب کرمان و مرکز شهید فیاض بخش کرمان بر لزوم ارتقاء کیفیت خدمات رسانی به معلولان ذهنی و جسمی مطابق با استانداردهای روز تاکید شد.

مرکز نگهداری و توانبخشی معلولین ذهنی و جسمی شهید فیاض بخش کرمان از تیر ماه سال جاری به بنیاد نیکوکاری یاس واگذار شده است. این مرکز دارای 85 معلول ذهنی تخت گرا(روی تخت) است و 35 نفر نیز مراقبت از آنان را برعهده دارند که طبق تفاهمنامه مذکور به بنیاد نیکوکاری یاس تحویل شده است.

دو مرکز توانبخشی جنوب کرمان و شهید فیاض بخش کرمان در مجموع حدود 200 نفر پرسنل و معلول دارند که هزینه نگهداری این مراکز ماهانه حدود 5 میلیارد ریال است. این هزینه از طرف بنیاد نیکوکاری یاس و با همکاری هلدینگ ها و شرکت های زیرمجموعه گروه اقتصادی گردشگری تامین می گردد.

این گزارش حاکیست: در مراکز یاد شده علاوه بر نگهداری و مراقبت از معلولان ذهنی و جسمی، خدمات دیگری همانند گفتار درمانی، کار درمانی، فیزیوتراپی، ارتوپد فنی، روانشناسی، مددکاری و پزشک متخصص به صورت تمام وقت زیرنظر مربیان و کارشناسان خبره این امور انجام می گردد.

در این بازدید علاوه بر مسئولان گروه اقتصادی گردشگری و بنیاد نیکوکاری یاس، مدیرکل، مدیران و کارشناسان سازمان بهزیستی استان کرمان و رییس بهزیستی شهرستان کرمان حضور داشتند.

در انتها این بازدید، مسئولان گروه اقتصادی گردشگری هدایایی به پرسنل و مددجویان مراکز یاد شده اهدا کردند ضمن اینکه با افزایش حقوق ماهانه تمام مادریاران هر دو مرکز توانبخشی جنوب کرمان و شهید فیاض بخش کرمان به میزانی بین 5 تا 7 میلیون ریال موافقت شد.

بنیاد نیکوکاری یاس فاطمه النبی(س) وابسته به گروه اقتصادی گردشگری است و تمام فعالیت های اجرا شده در بنیاد یاس طبق سیاست های هیات امنا گروه اقتصادی گردشگری و حمایت بانک گردشگری صورت می گیرد.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 19 آذر 1400 بروزرسانی: 19 آذر 1400 گردآورنده: majalepc.ir شناسه مطلب: 1777

به "کیفیت خدمات رسانی به مددجویان مطابق استانداردهای روز باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کیفیت خدمات رسانی به مددجویان مطابق استانداردهای روز باشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید