10 تفریح جالب و هیجان انگیز در دبی

به گزارش مجله تخصصی کامپیوتر، دوست دارید به مقصدی سفری کنید که هر لحظه تجربه ای جدید در انتظار شماست؟ می خواهید فقط برای چند روز در جایی زندگی کنید که همه چیز لوکس و بی عیب و نقص است؟ عاشق هیجان و کارهای شگفت انگیز هستید؟ لازم نیست خیلی دور بروید، این سرزمین افسانه ای تنها 2 ساعت با شما فاصله دارد! دبی، شهری پر زرق وبرق که با سازه های شگفت انگیزش گردشگران را شیفته خود نموده است. با ما همراه باشید تا با تفریحات تمام نشدنی این شهر خارق العاده بیشتر آشنا شوید.

10 تفریح جالب و هیجان انگیز در دبی

با ما همراه باشید تا با بهترین تور ویتنام با یکی از بهشت های روی زمین آشنا شوید و زیبایی های هوشی مین و هانوی را در سفر دلپذیری تجربه کنید.

دبی مجموعه ای کامل از تفریحات هیجان انگیز است که سفر شما را خاطره انگیز می نمایند.

1- اسکای دایوینگ

تا به امروز فکر نموده اید پریدن از هواپیما چه حسی دارد؟ دوست دارید سقوط آزاد را تجربه کنید؟ اگر از انجام دادن کارهای هیجان انگیز لذت می برید، اسکای داوینگ را در سفر به دبی تجربه کنید. اسکای دایوینگ همان سقوط آزاد با چتر است در این پرش هیجان انگیز شما از داخل هلیکوپتر و در بالاترین ارتفاع مجاز آسمان به بیرون پرتاب می شوید، البته به دلیل اینکه راهنمایی اسکای دایوینگ به دقت و مهارت بالا نیاز دارد در ابتدا با همراهی یک مربی باتجربه و در امنیت کامل انجام می گردد اما شما می توانید پس از باز شدن چتر راهنمایی آن را بر عهده گرفته و نهایت لذت را از پرواز آزاد در آسمان بدون هیچ هواپیما و هلیکوپتری تجربه کنید.

این ورزش دیوانه وار و پر از هیجان در بین افراد سراسر جهان هواداران زیادی دارد به همین دلیل بیشتر مراکز توریستی برای لذت بیشتر گردشگران امکان انجام آن را در اختیار افراد قرار داده اند. پالم جمیرا در دبی یکی از محبوبترین مکان ها برای تجربه اسکای دایوینگ است. در این مکان شما می توانید بر فراز این منطقه بسیار زیبا پرواز نموده و لحظاتی فراموش نشدنی را در سفر به دبی تجربه کنید.

اسکای دایوینگ - دبی

2- سافاری صحرا

تصور بیشتر افراد از صحرا مکانی خشک و بدون هیچ هیجانی است اما تفریحات سافاری دبی دید شما را نسبت به صحرا کاملاً عوض خواهد نمود. سواری با ماشین های شاسی بلند بر روی تپه ها، شترسواری در صحرا، اسکی روی شن، کمپ های محلی با پذیرایی های سنتی و برنامه های هیجان انگیز، تنها بخشی از تفریحاتی است که در سافاری دبی انتظار شما را می کشد.

سافاری دبی از معروف ترین تفریحات این شهر است که بدون تجربه آن سفر به دبی کامل نخواهد شد. در این مکان پرهیجان و سرشار از شادی همه چیز برای گذراندن یک روز عالی آماده است. ابتدا شما با ماشین های شاسی بلند در میان تپه های صحرا گشتی جذاب خواهید داشت. سپس به سمت کمپ صحرایی می روید، در کمپ نیز می توانید از موتورسواری، شتر سواری و اسکی روی شن لذت ببرید و در نهایت در کنار اجرای برنامه های مهیج، با غذاها و نوشیدنی های سنتی از شما پذیرایی می گردد.

هزینه: هر نفر 220 درهم

سافاری صحرا - دبی

3- موج سواری با کایت

بیشتر ورزش های آبی مفرح و جذاب هستند. موج سواری با کایت نیز از تفریحات آبی است که با انجام دادن آن حسی شبیه به ورزشکاران حرفه ای را خواهید داشت. این نوع موج سواری بر روی یک کایت یا همان تخته بزرگ انجام می گردد که موج سوار آن را با خود روی آب می کشد. البته کایت سواری یک ورزش آبی برای حرفه ای ها محسوب می گردد اما سایر افراد هم با یک آموزش ساده و استفاده از یک کایت مناسب می توانند از این ورزش مهیج لذت ببرند. البته دقت کنید که به دلیل خطراتی که موج ها به وجود می آورند هر مکانی برای موج سواری بر روی کایت مناسب نمی باشد. ساحل ام سوقیم دبی با دریای آرام خود از امن ترین و بهترین مکان ها برای موج سواری با کایت و داشتن لحظات فراموش نشدنی در دبی است.

هزینه: هر نفر 430 درهم

موج سواری با کایت

4- فلای برد

تصور کنید شما هم مانند ماهی ها می توانید به داخل و بیرون آب شیرجه بزنید و یا بر روی آب معلق بمانید! ورزش مهیج فلای برد این تصور شما را به واقعیت تبدیل نموده است. فلای برد وسیله ای است که به جت اسکی وصل شده و با پمپاژ و فشار آب شما را در هوا معلق نگه داشته و به شما امکان مانور دادن بر روی آب را می دهد. بندر ماهیگیری جمیرا در دبی، امکان استفاده از این ورزش آبی جذاب را برای گردشگران فراهم نموده است. انجام دادن این ورزش به تخصص خاصی نیاز ندارد، کمی تمرین و داشتن تعادل می تواند به شما یاری کند. در ابتدا جلیقه و کلاه ایمنی را می پوشید، در ادامه جت اسکی به پای شما بسته می گردد و شما به حالت درازکش حرکت خود را شروع می کنید. سپس قایق سرعت خود را زیاد نموده و همین باعث بلند شدن شما بر روی آب می گردد. حالا وقت آن است که تعادل خود را حفظ نموده و مهارتتان را به چالش بکشید. به این نکته دقت کنید، در فلای برد تمام نکات ایمنی رعایت شده و حتی در صورت افتادن در آب، آسیبی نمی بینید. پس تا آنجا که می توانید از لحظات خود برای تفریح و شادی بهره ببرید.

هزینه: هر نفر 370 درهم

فلای برد - دبی

5- پاراموتورینگ

از دیگر تفریحات ماجراجویانه در دبی می توان پاراموتورینگ را نام برد. پاراموتورینگ وسیله ای است که با آن می توانید تا ارتفاع 610 کیلومتری از سطح زمین پرواز نموده و از مشاهده مناظر زیبا لذت ببرید. از آنجایی که این وسیله نیاز به داشتن مهارت خلبانی دارد و شما به تنهایی نمی توانید آن را کنترل کنید، بنابراین یک کاپیتان خبره کنترل پاراموتورینگ را به دست گرفته و شما را در تمام راستا همراهی می نماید. البته پس از اوج دریافت و قرارگیری در راستا، خودتان می توانید فرمان را کنترل نموده و به سمت جهت های مجاز حرکت کنید. دقت کنید که به دلیل داشتن سروصدای زیاد این وسیله و اوج گیری در ارتفاعات بالا حتماً از گوشی های مخصوص بهره ببرید.

پاراموتورینگ - دبی

6- بازدید از برج خلیفه

دبی شهری است که به تمام رؤیاها رنگ واقعیت می بخشد. حتی اگر این رؤیا دیدن زمین از بین ابرها باشد. برج خلیفه بلندترین برج جهان در دبی این امکان را در اختیار گردشگران قرار می دهد. این برج لوکس و فوق لاکچری دارای 828 متر ارتفاع و 163 طبقه است. نمای بیرونی برج با 26 هزار پانل شیشه ای مزین شده که تمیزی و شفافیت آن انکارناپذیر است. نکته جالب اینکه 36 نفر به طور همزمان و در یک زمان بندی تعیین شیشه های برج را تمیز می نمایند. همچنین آسانسور برج الخلیفه مدرنترین آسانسور در جهان است و شما می توانید فقط در مدت 1 دقیقه از طبقه همکف به طبقه 124 برج بروید.

این برج مملو است از مراکز خرید لوکس و رستوران هایی که خاص ترین غذاهای بین المللی در آن ها سرو می گردد. اما معروفترین جاذبه گردشگری برج، سکوی اسکای است که در طبقه 148 برج واقع شده است. چشم اندازهای سکوی اسکای به طرز حیرت آوری زیبا هستند. بلیط ورود به سکو حدوداً 500 درهم است و شما نیم ساعت فرصت دارید از نشستن و قدم زدن در این مکان شگفت انگیز لذت ببرید.

برج خلیفه - دبی

7- بانجی جامپینگ (پرش امن در ارتفاع)

اگر هنوز هم تفریحات هیجانی دبی شما را راضی ننموده است و به دنبال تفریحی هستید تا آدرنالین خونتان را تا حد زیادی افزایش دهد بانجی جامپینگ را در دبی تجربه کنید. پرش از ارتفاع تفریح محبوب تمام کسانی است که عاشق انجام دادن کارهای هیجان انگیز هستند. بانجی جامپینگ دبی با ارتفاع 50 متر جز هیجان انگیزترین بانجی جامپینگ های جهان محسوب می گردد. در این تفریح مهیج شما به یک نقطه بلند رفته و پاهایتان با طناب بسته می گردد و سپس با پرتاب شدن به پایین، اوج استرس را تجربه خواهید کرد. بانجی جامپینگ دبی در خیابان شیخ زائد واقع شده است و بلیط آن حدوداً 340 درهم می باشد.

بانجی جامپینگ - دبی

8- موج سواری در صحرا

موج سواری در صحرا می تواند به اندازه موج سواری در دریا هیجان انگیز باشد. شن های طلایی صحرای دبی مکانی مناسب برای انجام این تفریح جذاب و پرطرفدار است. در موج سواری صحرایی نیازی به داشتن تجربه و آموزش ندارید و همچنین دیگر با موج های تند و ناآرام دریا روبرو نخواهید شد، بلکه تنها با کرایه کردن تخته های مخصوص می توانید بدون استرس خود را به شن های صحرا سپرده و لحظاتی پر از هیجان را در سفر به دبی سپری کنید.

موج سواری در صحرا - دبی

9- گشت وگذار در میان بهترین مراکز خرید جهان

قدم زدن در خیابان های شهری با مراکز خرید تمام نشدنی، رؤیای بسیاری از افراد مخصوصاً بانوان است. دبی این رؤیا را نیز به واقعیت تبدیل نموده است. در این شهر شما می توانید از صبح تا هر وقت که بخواهید گشت بزنید و خرید کنید. دبی پر است از مراکز خریدی که هرکدام به تنهایی جهانیی کامل از هر چیزی که شما به آن نیاز دارید را تشکیل می دهند. فروشگاه هایی با اجناس باکیفیت و نرخ مناسب، تمامی برندهای معتبر جهان، اکسسوری و انواع لوازم الکترونیکی، رستوران هایی با غذاهای بین المللی و محلی و هزاران تفریح متنوع دیگر تنها بخشی از امکانات مراکز خرید در دبی هستند.

مراکز خرید - دبی

10- پارک آبی وایلدوادی

یک روز متفاوت و پر از هیجان دیگر در دبی در انتظار شماست. پارک آبی وایلد وایدی! مجموعه ای بزرگ و بی نظیر که در بین 10 پارک آبی برتر جهان واقع شده است. این پارک در ساحل جمیرا واقع شده است و دسترسی به آن برای گردشگران بسیار راحت می باشد.

در پارک آبی وایلدوادی بیش از 30 وسیله هیجان انگیز برای بازی و تفریح وجود دارد. سرسره های آبی غول پیکر با 33 متر ارتفاع، 3 استخر بسیار بزرگ، برج سورج، مستر بلسترز، تنتروم الی و رودخانه خروشان تنها چند نمونه از بازی های پارک آبی وایلدوادی هستند.

این مجموعه بزرگ به گونه ای طراحی شده است که برای استفاده تمام اعضای خانواده مناسب است و بچه ها می توانند در محیطی کاملاً امن از بازی و تفریح در آن لذت ببرند.

هزینه: هر نفر بدون غذا 260 درهم و با غذا 295 درهم

پارک آبی وایلدوادی - دبی

در صورت داشتن هرگونه سوال در مورد تور دبی با کارشناسان تور در آژانس هواپیمایی ستاره تماس بگیرید.

منبع: ستاره ونک
انتشار: 10 اسفند 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: majalepc.ir شناسه مطلب: 647

به "10 تفریح جالب و هیجان انگیز در دبی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "10 تفریح جالب و هیجان انگیز در دبی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید