والیبال

نداشتن بازی تدارکاتی اتفاق خوبی نیست، برای آینده برنامه نداشتیم

محمود افشار دوست در تبادل نظر با خبرنگاران درباره برگزاری مرحله پلی آف رقابت های لیگ برتر والیبال در دو گروه گفت: فدراسیون والیبال برای معرفی قهرمان مسابقات لیگ برتر به کنفدراسیون آسیا برای رقابت های جام باشگاه های آسیا معذوریتی داشته است و باید هرچه...

15 بهمن 1398

تراویتسا: تیم جاه طلبی هستیم و جای پیشرفت داریم

خبرنگاران: پاسور تیم ملی والیبال ایتالیا گفت: ما تیم جاه طلبی هستیم و فکر می کنم گروه بسیار خوبی در اختیار داریم که جای زیادی برای پیشرفت دارد.

11 آذر 1398

آخرین تغییرات تور جهانی والیبال در نشست لوزان تشریح شد

به گزارش خبرنگاران، عبدالعظیم عزیزخانی و کسری غفوری، رئیس و دبیر سازمان ساحلی فدراسیون والیبال کشورمان در نشست هماهنگی برگزار کنندگان تور جهانی والیبال ساحلی که در شهر لوزان سوئیس برگزار گردید، حضور یافتند. در این جلسه نمایندگان کشورهای حاضر در این...

7 آذر 1398

مدافع عنوان قهرمانی جام را با شکست شروع کرد

به گزارش خبرنگاران، چهاردهمین دوره رقابت های جام جهانی والیبال از امروز (سه شنبه) به میزبانی ژاپن شروع شد و در نخستین بازی تیم ملی مصر پیروز شد با نتیجه سه بر یک استرالیا را شکست دهد.

13 آبان 1398

تیم ملی والیبال ایران صفر - کره جنوبی یک، ست نخست

تیم های والیبال ایران و کره جنوبی در چارچوب مرحله نیمه نهایی رقابت های قهرمانی آسیا امروز (آدینه) به مصاف هم رفتند.

3 آبان 1398

امیر غفور: تصور این بازی سخت را نمی کردیم، باید همچنان پیروز شویم

به گزارش خبرنگاران، تیم ملی والیبال ایران در بیستمین دوره مسابقات قهرمانی آسیا شامگاه امروز پنجشنبه در سالن 12 هزار نفری مجموعه ورزشی آزادی با نتیجه 3 بر صفر چین تاپیه را شکست داد و به مرحله نیمه نهایی صعود کرد.

1 آبان 1398

معمای داربست مرگ

تلخ بود و دردناک؛ خبر مرگ عمادکوچولو در استادیوم آزادی؛ آن هم در روزهایی که هنوز خبر تلخ خودسوزی سحر خدایاری و جنجال آن از ذهن ها پاک نشده است.

1 آبان 1398

داورزنی: بودجه و هزینه کرد گلف غیر قابل قبول است، امیدوارم عزیزی با حضورش در فدراسیون مسائل را حل نماید

داورزنی، معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان گفت: برای فدراسیونی که به دنبال توسعه گلف است این بودجه و هزینه کرد غیر قابل قبول است.

14 خرداد 1398

ملی پوش والیبال نشسته بانوان: نقره جاکارتا به شدت دلچسب بود

بازیکن تیم ملی والیبال نشسته بانوان گفت: اندونزی در چهار سال آینده یکی از رقبای اصلی ایران خواهدشد و سرعت پیشرفت این تیم عالی است.

11 خرداد 1398