آذری جهرمی: برای توسعه ارتباطات نباید زمان را از دست داد

به گزارش مجله تخصصی کامپیوتر، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به مسائل مناطق فاقد ارتباطات اینترنتی، گفت: فرض بگیرید بچه های خود شما باید در مناطق فاقد ارتباطات تحصیل نمایند، نباید برای توسعه ارتباطات در این مناطق زمان را از دست داد.

آذری جهرمی: برای توسعه ارتباطات نباید زمان را از دست داد

محمد جواد آذری جهرمی در جلسه ویدیوکنفرانسی کنترل پروژه های ارتباطی استان هرمزگان، میزان پیشرفت پروژه های تجهیز فیبر نوری و ارتقا و راه اندازی سایت های تلفن همراه را پیگیری و آنالیز کرد.

به گزارش روز دوشنبه مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، در این جلسه که مدیران بخش های مرتبط در استان و اپراتورها به صورت ویدیوکنفرانسی حضور داشتند، وزیر ارتباطات با تاکید به اینکه ما به دلیل عقب ماندگی های تاریخی شرق استان هرمزگان به این منطقه مدیون هستیم، گفت: لازمه توسعه این منطقه ایجاد شبکه و دسترسی های ارتباطی است که باید به سرعت انجام گردد.

وی خطاب به مدیران مسوول توسعه ارتباطات در استان هرمزگان گفت: فرض بگیرید بچه های خود شما باید در این مناطق فاقد ارتباطات تحصیل نمایند و نباید برای توسعه ارتباطات در مناطق شرق این استان زمان را از دست داد.

آذری جهرمی در انتها تاکید نمود: با نصب و راه اندازی 86 سایت تلفن همراه تا انتها دی ماه تمام پروژه های پیش بینی شده در مناطق شرق این استان به بهره برداری می رسد.

بر اساس این گزارش، احد قویدل مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان هرمزگان مشکل اصلی در راه اندازی سایت های تلفن همراه در مناطق کوهستانی را نبود جاده دسترسی و شبکه انتقال برق مطرح نمود.

فریدون همتی استاندار هرمزگان نیز با اشاره به اهمیت پروژه های شرق استان هرمزگان و پیگیری های شخص وزیر ارتباطات، تاکید نمود: ظرف دو هفته آینده مشکل جاده های دسترسی و شبکه انتقال برق برای راه اندازی سایت های تلفن همراه در این استان رفع می گردد.،ایرنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 3 دی 1399 بروزرسانی: 3 دی 1399 گردآورنده: majalepc.ir شناسه مطلب: 1233

به "آذری جهرمی: برای توسعه ارتباطات نباید زمان را از دست داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آذری جهرمی: برای توسعه ارتباطات نباید زمان را از دست داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید