شروع ثبت نام سرویس مدارس

به گزارش مجله تخصصی کامپیوتر، تهران (پانا) - مدیرکل انجمن اولیا و مربیان وزارت آموزش و پرورش از شروع ثبت نام سرویس های مدارس اطلاع داد و گفت در زمان ثبت نام حداقل 20 درصد از کل هزینه سرویس سالانه دریافت خواهد شد.

شروع ثبت نام سرویس مدارس

نورعلی عباسپور گفت: نرخ هزینه سرویس های مدارس در شهر ها و منطقه ها مختلف معین شده است و با افزایش حداکثری 25 درصدی نسبت به سال قبل دریافت خواهد شد.

وی اضافه کرد: طبق اعلام ستاد ملی مقابله با کرونا، رانندگان سرویس مدارس سال جاری باید هر دو دُز واکسن خود را دریافت نموده و کارت واکسیناسیون کرونا داشته باشند. بعلاوه استفاده دانش آموزان از سرویس های مدارس باید با رعایت شیوه نامه های بهداشتی و به تعداد نصف ظرفیت خودرو باشد.

عباسپور تاکید نمود: در صورت بازگشایی هر مدرسه دانش آموزان می توانند از لباس فرم سال گذشته استفاده نمایند و ملزم به تغییر آن و یا خرید لباس نو نخواهند بود و شورای هر مدرسه باید بر اجرای این موضوع نظارت کامل داشته باشد.

وی توضیح داد: شورا و انجمن اولیا و مربیان سال گذشته هر مدرسه، تا تشکیل شورا و انجمن نو معتبر است.

وی اضافه کرد: دریافت هرگونه یاری نقدی و غیرنقدی الزامی مدرسه از اولیا تخلف محسوب می گردد و شرکت دانش آموزان در فعالیت های فوق برنامه مدرسه نیز کاملا اختیاری خواهد بود.

به گزارش صدا و سیما، عباسپور گفت: خانواده ها در سال تحصیلی گذشته 400 میلیارد تومان به مدرسه ها یاری نقدی کردند که معادل این مبلغ نیز یاری های غیرنقدی بوده است.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 22 آبان 1400 بروزرسانی: 22 آبان 1400 گردآورنده: majalepc.ir شناسه مطلب: 1752

به "شروع ثبت نام سرویس مدارس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع ثبت نام سرویس مدارس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید