این مبلغ مالیات با توجه به عایدی معین خواهد شد

به گزارش مجله تخصصی کامپیوتر، این احتمال وجود دارد که اریک ژیرارد، وزیر دارایی، متن قانونگذاری خود را در اوایل هفته آینده ارائه کند، زمانی که نمایندگان از روز سه شنبه کار خود را در مجلس از سر بگیرند.

این مبلغ مالیات با توجه به عایدی معین خواهد شد

برای آماده شدن برای جلسه، نمایندگان به صورت مجازی پنج شنبه و آدینه تشکیل جلسه دادند. با این حال، نخست وزیر، فرانسوا لوگو، استثنائا هیچ نشست خبری به این مناسبت برگزار نکرد.

کریستین دوبه، وزیر بهداشت و خدمات اجتماعی، طرح خود را برای بازسازی نظام سلامت ارائه خواهد نمود. بخشی از این طرح از قبل معین است: دو لایحه در پاییز گذشته ارائه شد. هدف یکی افزایش دسترسی به پزشکان خانواده و دیگری بهبود دسترسی به داده های بهداشتی است. رایزنی ها از هفته آینده با هدف اتخاذ آنها آغاز می گردد.

کریستین دوبه متن قانونی دیگری را با هدف خاتمه دادن به شرایط اضطراری بهداشتی ارائه خواهد نمود و در عین حال اقداماتی را که از زمان آغاز همه گیری تصویب شده و برای آینده ضروری است را حفظ می نماید.

بیشتر بخوانید: کبکی های واکسینه نشده باید مالیات دهند

پرونده مالیات برای افراد غیر واکسینه شده در اختیار اریک ژیرارد است، لایحه او می تواند در اوایل هفته آینده ارائه گردد.

این سهم سلامت که مبلغی از حدود 100 تا 800 دلار خواهد بود با توجه به عایدی تعدیل خواهد شد.

مالیات از اظهارنامه مالیاتی سال 2021 در نظر گرفته می گردد. پس از ارسال و رسیدگی به اظهارنامه، پس از دریافت اخطار ارزیابی قابل پرداخت خواهد بود.

لایحه ای ضروری است تا مقامات مالیاتی بتوانند از شرایط واکسیناسیون هر مودیان اطلاعاتی کسب نمایند و افراد غیر واکسینه شده را هدف قرار دهند.

لایحه مورد انتظار دیگر، لایحه ای با هدف منع اکتشاف و بهره برداری از هیدروکربن ها، به وسیله جاناتان جولین، وزیر انرژی و منابع طبیعی ارائه خواهد شد. غرامت پرداخت شده به وسیله دولت محدود به هزینه های متحمل شده خواهد بود، یعنی هزینه هایی که قبلاً به وسیله حدود بیست شرکت دارای مجوز اجرا شده است.

منبع: خبرکانادا
انتشار: 25 فروردین 1401 بروزرسانی: 25 فروردین 1401 گردآورنده: majalepc.ir شناسه مطلب: 1905

به "این مبلغ مالیات با توجه به عایدی معین خواهد شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "این مبلغ مالیات با توجه به عایدی معین خواهد شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید