بالاخره قایق های به جا مانده در گمرگ فردا به استادیوم آزادی می رسد

به گزارش مجله تخصصی کامپیوتر، قایق هایی که فدراسیون از سال 96 آن را خریداری نموده بود از گمرک قشم ترخیص شده و صبح فردا وارد دریاچه آزادی خواهد شد.

بالاخره قایق های به جا مانده در گمرگ فردا به استادیوم آزادی می رسد

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، فدراسیون قایقرانی ایران سال 96 اقدام به خرید تعداد 34 عدد قایق در رشته روئینگ کرد، اما هزینه آن را کامل پرداخت نکرد تا اینکه در سال 98 مبلغ به جامانده تأمین و تیر ماه سال جاری قایق ها وارد قشم شد. اما از همان زمان قایق ها در گمرک باقی ماند و حتی در شرایطی که این قایق ها قبل از المپیک یکی از نیازهای قایقرانان بود، باز هم این ترخیص انجام نگرفت و نامه نگاری ها و پیگیری ها بی نتیجه ماند به طوری که بعد از المپیک، علیرضا سهرابیان، رئیس فدراسیون قایقرانی ابراز امیدواری کرد که این قایق ها به المپیک 2024 پاریس برسد!

بعد از این کش و قوس ها بالاخره امروز خبر رسید که قایق ها از گمرک قشم ترخیص شده و صبح فردا وارد دریاچه آزادی خواهد شد.

علیرضا سهرابیان، رئیس فدراسیون قایقرانی ضمن تایید این خبر به خبرنگاران گفت: قایق ها صبح امروز ترخیص شده و فردا صبح وارد فدراسیون می گردد. به علت مشکلاتی که در راه ترخیص ایجاد شد هزینه مضاعفی به ما خورد به خاطر ماندن کانتینرها در گمرک مجبور به پرداخت هزینه زیادی شدیم و پول آن را از گلوی بچه ها زدیم و به گمرک دادیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 11 بهمن 1400 بروزرسانی: 11 بهمن 1400 گردآورنده: majalepc.ir شناسه مطلب: 1837

به "بالاخره قایق های به جا مانده در گمرگ فردا به استادیوم آزادی می رسد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بالاخره قایق های به جا مانده در گمرگ فردا به استادیوم آزادی می رسد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید